Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte tarte i snacki
Cheddar
DUBLIN DAIRY Ser Irlandzki Cheddar Mix tarty
Ser Irlandzki Cheddar Mix tarty DUBLIN DAIRY 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 52 opinii

DUBLIN DAIRY Ser Irlandzki Cheddar Mix tarty

150 g
DUBLIN DAIRY
Irlandia

Cena9,99 zł
66,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar Red tarty
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
52 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
Wykorzystuję do wypieków keto - świetny zestaw
20.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super do przepisów Keto 💪
26.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
EUROSER
Marka:
DUBLIN DAIRY
EAN:
5902431278483
Cena za kg:
66,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
DUBLIN DAIRY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROSER
EAN:
5902431278483

Produkty z kategorii Cheddar

5.0
z 169 opinii

33% taniej

APETINA Ser tarty Cheddar z Mozarellą 200 g

APETINA

Ser tarty Cheddar z Mozarellą

200 g
39,95 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
11,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 88 opinii
APETINA Ser tarty Red Cheddar 200 g

APETINA

Ser tarty Red Cheddar

200 g
59,45 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Irlandzki Cheddar Mix tarty 150 g

DUBLIN DAIRY

Ser Irlandzki Cheddar Mix tarty

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 39 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar Red tarty 150 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar Red tarty

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
HAZELEGER Ser Cheddar Mild Irish tarty 300 g

HAZELEGER

Ser Cheddar Mild Irish tarty

300 g
62,63 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka

Produkty marki DUBLIN DAIRY

4.8
z 77 opinii

30% taniej

DUBLIN DAIRY White Cheddar White (plastry) 150 g

DUBLIN DAIRY White

Cheddar White (plastry)

150 g
46,60 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 116 opinii

30% taniej

DUBLIN DAIRY Red Ser Cheddar Red (plastry ) 150 g

DUBLIN DAIRY Red

Ser Cheddar Red (plastry )

150 g
46,60 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 39 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar Red tarty 150 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar Red tarty

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 50 opinii
DUBLIN DAIRY Tradycyjne masło irlandzkie 200 g

DUBLIN DAIRY

Tradycyjne masło irlandzkie

200 g
62,95 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
4.8
z 34 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar Red (kawałek) 200 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar Red (kawałek)

200 g
80,75 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar White (kawałek) 200 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar White (kawałek)

200 g
80,75 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store