Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte tarte i snacki
Cheddar

Cheddar

Wróć do Sery żółte tarte i snacki




5.0
z 169 opinii

33% taniej

APETINA Ser tarty Cheddar z Mozarellą 200 g

APETINA

Ser tarty Cheddar z Mozarellą

200 g
39,95 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
11,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 88 opinii
APETINA Ser tarty Red Cheddar 200 g

APETINA

Ser tarty Red Cheddar

200 g
59,45 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka

4.9
z 52 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Irlandzki Cheddar Mix tarty 150 g

DUBLIN DAIRY

Ser Irlandzki Cheddar Mix tarty

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 39 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar Red tarty 150 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar Red tarty

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.8
z 6 opinii
HAZELEGER Ser Cheddar Mild Irish tarty 300 g

HAZELEGER

Ser Cheddar Mild Irish tarty

300 g
62,63 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store