Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Typ holenderski
LEERDAMMER Ser żółty proteinowy (plastry)
Ser żółty proteinowy   plastry LEERDAMMER 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

LEERDAMMER Ser żółty proteinowy (plastry)

80 g
LEERDAMMER
Holandia

Cena promocyjna7,69 zł
96,13 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (4% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
01.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Proteiny
30.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Ireneusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
96,13 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
LEERDAMMER
EAN:
8721800400181
Cena za kg:
96,13 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
LEERDAMMER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8721800400181

Produkty z kategorii Typ holenderski

4.9
z 136 opinii
LEERDAMMER Ser żółty Orginal - plastry 100 g

LEERDAMMER

Ser żółty Orginal - plastry

100 g
59,90 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
LEERDAMMER Ser żółty proteinowy (plastry) 80 g

LEERDAMMER

Ser żółty proteinowy (plastry)

80 g
96,13 zł/kg
Cena promocyjna7,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
HOCHLAND Ser żółty Sielski (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Sielski (plastry)

135 g
55,48 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
LEERDAMMER Ser żółty Light - plastry 100 g

LEERDAMMER

Ser żółty Light - plastry

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 241 opinii
MLEKPOL Ser Złoty Mazur w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Złoty Mazur w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka

Produkty marki LEERDAMMER

4.9
z 136 opinii
LEERDAMMER Ser żółty Orginal - plastry 100 g

LEERDAMMER

Ser żółty Orginal - plastry

100 g
59,90 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
LEERDAMMER Ser żółty Light - plastry 100 g

LEERDAMMER

Ser żółty Light - plastry

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store