Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Pozostałe
SHEEP FARM Ser owczy plastry
Ser owczy plastry SHEEP FARM 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

21% taniej

5.0
z 128 opinii

SHEEP FARM Ser owczy plastry

100 g
SHEEP FARM
Hiszpania

Promocja
Cena promocyjna10,19 zł
101,90 zł/kg
12,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (21% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1536.00 kJ
18.3%
Wartość energetyczna (kcal)
367.00 kcal
18.4%
Tłuszcz (g)
31.00 g
44.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
22.00 g
110.0%
Węglowodany (g)
1.00 g
0.4%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
21.00 g
42.0%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
128 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Romuald
zweryfikowano
Zgłaszam
🚀🚀👍️
18.04.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, jedyny minusik za stosunkowo wysoką cenę za tę ilość
24.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry ,ciekawy w smaku
15.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
101,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EUROSER
Marka:
SHEEP FARM
EAN:
5902431270975
Cena za kg:
101,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
SHEEP FARM
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROSER
EAN:
5902431270975

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: +1°C - +8°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Sheep Farm


Marka standaryzowana

MarkaSheep Farm

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser owczy

Wariant w plastrach

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 128 opinii

21% taniej

SHEEP FARM Ser owczy plastry 100 g

SHEEP FARM

Ser owczy plastry

100 g
101,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,19 zł
12,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 200 opinii
GOAT FARM Ser kozi wędzony (plastry) 100 g

GOAT FARM

Ser kozi wędzony (plastry)

100 g
106,50 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
4.9
z 97 opinii
ARLA Ser Port Salut 150 g

ARLA

Ser Port Salut

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
5.0
z 120 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (plastry) 150 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (plastry)

150 g
77,93 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
DANMIS Ser kozi twardy w plastrach 100 g

DANMIS

Ser kozi twardy w plastrach

100 g
116,90 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
HOCHLAND Ser żółty śmietankowy (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty śmietankowy (plastry)

135 g
55,48 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 51 opinii
GOAT FARM Ser kozi (plastry) BIO 90 g

GOAT FARM

Ser kozi (plastry) BIO

90 g
176,11 zł/kg
Cena15,85 zł
Do koszyka
4.9
z 92 opinii
MEELANIA Ser kozi (plastry) 100 g

MEELANIA

Ser kozi (plastry)

100 g
139,50 zł/kg
Cena13,95 zł
Do koszyka
4.9
z 70 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Ser Sokół w plastrach 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Ser Sokół w plastrach

150 g
45,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.7
z 21 opinii
EL PASTOR Ser owczy w plastrach 70 g

EL PASTOR

Ser owczy w plastrach

70 g
142,71 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store