Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Pozostałe
EL PASTOR Ser owczy w plastrach
Ser owczy w plastrach EL PASTOR 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 21 opinii

EL PASTOR Ser owczy w plastrach

70 g
EL PASTOR
Hiszpania

Cena9,99 zł
142,71 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
29%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.04.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.08.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.08.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.07.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.07.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2025
0
0
Aniela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.06.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
142,71 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
JANSEN
Marka:
EL PASTOR
EAN:
8413376021821
Cena za kg:
142,71 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
EL PASTOR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JANSEN
EAN:
8413376021821

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 128 opinii

21% taniej

SHEEP FARM Ser owczy plastry 100 g

SHEEP FARM

Ser owczy plastry

100 g
101,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,19 zł
12,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 120 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (plastry) 150 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (plastry)

150 g
77,93 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.9
z 200 opinii
GOAT FARM Ser kozi wędzony (plastry) 100 g

GOAT FARM

Ser kozi wędzony (plastry)

100 g
106,50 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
4.9
z 97 opinii
ARLA Ser Port Salut 150 g

ARLA

Ser Port Salut

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
DANMIS Ser kozi twardy w plastrach 100 g

DANMIS

Ser kozi twardy w plastrach

100 g
116,90 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
HOCHLAND Ser żółty śmietankowy (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty śmietankowy (plastry)

135 g
55,48 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 51 opinii
GOAT FARM Ser kozi (plastry) BIO 90 g

GOAT FARM

Ser kozi (plastry) BIO

90 g
176,11 zł/kg
Cena15,85 zł
Do koszyka
4.9
z 92 opinii
MEELANIA Ser kozi (plastry) 100 g

MEELANIA

Ser kozi (plastry)

100 g
139,50 zł/kg
Cena13,95 zł
Do koszyka
4.9
z 70 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Ser Sokół w plastrach 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Ser Sokół w plastrach

150 g
45,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
4.7
z 21 opinii
EL PASTOR Ser owczy w plastrach 70 g

EL PASTOR

Ser owczy w plastrach

70 g
142,71 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store