Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Typ szwajcarski
SERY Z GOLISZEWA Ser Boryna (plastry)
Ser Boryna (plastry) SERY Z GOLISZEWA 135g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 128 opinii

SERY Z GOLISZEWA Ser Boryna (plastry)

135 g
SERY Z GOLISZEWA

Cena7,99 zł
59,19 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

ser dojrzewający o delikatnie wytrawnym smaku


SERY Z GOLISZEWA Ser Boryna (plastry)


Produkt dostępny
Dostępne warianty
SERY Z GOLISZEWA Ser Antek (plastry)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1341.00 kJ
16.0%
Wartość energetyczna (kcal)
322.00 kcal
16.1%
Tłuszcz (g)
22.00 g
31.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
31.00 g
62.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
128 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
0%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię sery z Goliszewa Boryna i Antek a także Piórko
26.07.2026
0
0
ALINA
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry skład i smak ❤️
10.03.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Folia wierzchnia miała słaby klej, ledwo się trzymała, a po otworzeniu ser był spleśniały.
17.02.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Konsystencja bardziej przypominała ser topiony niż żółty, plastry były posklejane, łamały się podczas próby rozdzielenia.
15.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry ser, raczej twardy, wyraźny smak,zamówiłam powtórnie
26.11.2025
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry ser o mniejszej zawartości tłuszczu.
06.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,19 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
135 g
Dostawca:
POLMLEK
Marka:
SERY Z GOLISZEWA
EAN:
5901625004495
Cena za kg:
59,19 zł/kg
Waga:
135 g
Marka:
SERY Z GOLISZEWA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
POLMLEK
EAN:
5901625004495

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 ℃ do +10 ℃. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 3 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

3


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 10


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Jakość Tradycja - Wielkopolskie Pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Sery z Goliszewa


Marka standaryzowana

MarkaSery z Goliszewa

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Jakość Tradycja

Produkt Polski


O marce

Sery z Goliszewa Naturalnie dojrzały smak


Dodatkowe informacje

Więcej na www.seryzgoliszewa.pl i www.polmlek.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser Boryna

Wariant w plastrach

Produkty z kategorii Typ szwajcarski

4.8
z 294 opinii
KANKA Ser żółty szwajcarski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty szwajcarski ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 121 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser Jagna (plastry) 135 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser Jagna (plastry)

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 117 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser Antek (plastry) 135 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser Antek (plastry)

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 128 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser Boryna (plastry) 135 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser Boryna (plastry)

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 147 opinii
SERENADA Ser Radamer (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Radamer (plastry)

135 g
47,78 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
5.0
z 75 opinii
SERENADA Ser Szwajcar Królewiecki (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Szwajcar Królewiecki (plastry)

135 g
47,78 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
4.9
z 44 opinii
SALZBURG MILCH Ser Emmentaler alpejski Premium plastry 150 g

SALZBURG MILCH

Ser Emmentaler alpejski Premium plastry

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 25 opinii
SEROVIA Ser żółty dojrzewający typ szwajcarski (plastry) 450 g

SEROVIA

Ser żółty dojrzewający typ szwajcarski (plastry)

450 g
31,09 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SERY Z GOLISZEWA

4.9
z 121 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser Jagna (plastry) 135 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser Jagna (plastry)

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 117 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser Antek (plastry) 135 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser Antek (plastry)

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser piórko 225 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser piórko

225 g
71,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store