Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Salami
OSM ŁOWICZ Ser Salami łowicki w plastrach
Ser Salami łowicki w plastrach OSM ŁOWICZ 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 113 opinii

OSM ŁOWICZ Ser Salami łowicki w plastrach

300 g
OSM ŁOWICZ
Polska

Cena10,95 zł
36,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bez cukru
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
113 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
10%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry ser
01.09.2025
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Firma mowi sama za siebie.Swiezy, smaczny.Polecam
25.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony ser salami.
23.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Najbardziej z serów żółtych lubię salami.
05.05.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakuje jak sztuczny produkt
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
36,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
OSM ŁOWICZ
Marka:
OSM ŁOWICZ
EAN:
5900120064843
Cena za kg:
36,50 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
OSM ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM ŁOWICZ
EAN:
5900120064843

Produkty z kategorii Salami

4.9
z 435 opinii
MLEKPOL Ser Salami w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Salami w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 145 opinii
MLEKPOL Ser żółty Salami (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Salami (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
SERENADA Ser żółty salami (plastry) 135 g

SERENADA

Ser żółty salami (plastry)

135 g
47,78 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
4.8
z 49 opinii
SERENADA Ser żółty Salami z pomidorami i bazylią w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Salami z pomidorami i bazylią w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 113 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Salami łowicki w plastrach 300 g

OSM ŁOWICZ

Ser Salami łowicki w plastrach

300 g
36,50 zł/kg
Cena10,95 zł
Do koszyka

Produkty marki OSM ŁOWICZ

4.9
z 262 opinii

31% taniej

OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

OSM ŁOWICZ

Ser Mascarpone

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
9,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 2057 opinii
OSM ŁOWICZ Masło extra 200 g

OSM ŁOWICZ

Masło extra

200 g
31,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 180 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 3,2% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 3,2%

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 1,5%

1 l
3,89 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
5.0
z 204 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT bez laktozy 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

1 l
4,29 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 61 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 0,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 0,5%

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
5.0
z 262 opinii
OSM ŁOWICZ Jogurt grecki 10% 400 g

OSM ŁOWICZ

Jogurt grecki 10%

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 220 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT

1 l
4,49 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 341 opinii
OSM ŁOWICZ Kefir Łowicki 400 g

OSM ŁOWICZ

Kefir Łowicki

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 101 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietana Łowicka 18% 200 g

OSM ŁOWICZ

Śmietana Łowicka 18%

200 g
19,45 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 111 opinii
OSM ŁOWICZ Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy 150 g

OSM ŁOWICZ

Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy

150 g
19,67 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 169 opinii
Nowość
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 12% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 12%

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka tortowa łowicka 36% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka tortowa łowicka 36%

500 ml
24,98 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 56 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 18% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 18%

500 ml
15,58 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store