Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte tarte i snacki
Pozostałe
MLEKPOL Ser Gouda (tarty)
Ser Gouda (tarty) MLEKPOL 135g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 269 opinii

MLEKPOL Ser Gouda (tarty)

135 g
MLEKPOL

Cena6,19 zł
45,85 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

zawartość tłuszczu 27%

ser bez konserwantów

idealny do: pizzy, zapiekanek, tostów


MLEKPOL Ser Gouda (tarty)


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1441.00 kJ
17.2%
Wartość energetyczna (kcal)
347.00 kcal
17.4%
Tłuszcz (g)
27.00 g
38.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
26.00 g
52.0%
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
269 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
idealny do posypania ptrawy
28.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetnie się topi, idealny do zapiekanek
02.02.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
25.01.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
03.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Tarty , dobry do zapiekanek
11.06.2025
0
0
Felicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
08.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
45,85 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
135 g
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
MLEKPOL
EAN:
5900820013288
Cena za kg:
45,85 zł/kg
Waga:
135 g
Marka:
MLEKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820013288

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0°C do +10°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 10


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Tarta z serem Gouda z brokułem i czerwoną papryką Ciasto: 1 jajko, pół kostki Masła Łaciate, 1,5 szklanki mąki pszennej, płaska łyżeczka soli, 6 łyżeczek bardzo zimnej wody Nadzienie 2 jajka, 200 g śmietany 18%, ok. pół szklanki Mleka Łaciate 3,2%, 100 g tartego sera Gouda Mlekpol, łyżeczka mielonej gałki muszkatołowej, 18 ziaren kolorowego pieprzu, pół łyżeczki soli, 1 brokuł, pół czerwonej papryki Wykonanie: 1) Brokuł obgotować kilka minut we wrzątku (bez soli). Podzielić na małe różyczki, odsączyć starannie na papierowych ręcznikach 2) Zagnieść dokładnie ciasto w elastyczną kulę, wstawić ciasto na kilkanaście minut do lodówki do schłodzenia. Następnie rozwałkować na wysypanej mąką stolnicy, na dość cienki placek, wyłożyć nim formę do tarty, nakłuć widelcem. Różyczki brokuł równomiernie rozłożyć na cieście 3) Do wysokiego naczynia wlać śmietanę, mleko, wsypać Ser Gouda, gałkę muszkatołową, zmielony kolorowy pieprz, dwa całe jajka, 2 szczypty soli. Dokładnie wymieszać i uzyskana mieszanką zalać tartę. Posypać pokrojoną w wąskie paski papryką 4) Piec ok. 30 minut (do ścięcia się i zarumienienia masy), w 200°C, na środkowej półce Smacznego


Informacje producenta

Marka

Mlekpol


Marka standaryzowana

MarkaMlekpol

Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser tarty

Wariant Gouda

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 269 opinii
MLEKPOL Ser Gouda (tarty) 135 g

MLEKPOL

Ser Gouda (tarty)

135 g
45,85 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
4.9
z 142 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (tarty) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (tarty)

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 78 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (płatki) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (płatki)

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
SERENADA Ser żółty tarty 200 g

SERENADA

Ser żółty tarty

200 g
41,95 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 74 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 24-miesięczny (tarty) 40 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 24-miesięczny (tarty)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
Nowość
DŻIUGAS Miks serów do sałatek tarty 200 g

DŻIUGAS

Miks serów do sałatek tarty

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
DELI Q MIX Zestaw serów (Gouda papryka,szczypiorek i cebula Mimolette) i mini salami pleśniowe 200 g

DELI Q MIX

Zestaw serów (Gouda papryka,szczypiorek i cebula Mimolette) i mini salami pleśniowe

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MLEKPOL

4.9
z 306 opinii
MLEKPOL Ser Tylżycki w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Tylżycki w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 899 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
33,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 300 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (plastry) 150 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (plastry)

150 g
49,27 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.9
z 436 opinii
MLEKPOL Ser Salami w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Salami w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 231 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Edamski w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 754 opinii
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
5.0
z 364 opinii
MLEKPOL Ser rolada ustrzycka w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser rolada ustrzycka w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 392 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Gouda w kawałku

250 g
41,40 zł/kg
Cena10,35 zł
Do koszyka
4.9
z 133 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Edamski w kawałku

250 g
41,40 zł/kg
Cena10,35 zł
Do koszyka
4.9
z 294 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (kostka) 300 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (kostka)

300 g
39,83 zł/kg
Cena11,95 zł
Do koszyka
4.9
z 306 opinii
Nowość
MLEKPOL Ser żółty Królewski z Kolna (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 145 opinii
MLEKPOL Ser żółty Salami (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Salami (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 647 opinii
MLEKPOL Maślanka Mrągowska naturalna 1 l

MLEKPOL

Maślanka Mrągowska naturalna

1 l
5,39 zł/l
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 241 opinii
MLEKPOL Ser Złoty Mazur w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Złoty Mazur w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store