Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte tarte i snacki
Pozostałe
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (płatki)
Ser twardy dojrzewający (płatki) DŻIUGAS 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 78 opinii

DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (płatki)

100 g
DŻIUGAS

Cena8,79 zł
87,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (tarty)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bez laktozy
Wysokobiałkowe

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
78 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
bez zarzutu
29.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
super do sałatki, zapiekanki, świetny ser w płatkach
16.04.2026
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakosc
06.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt, polecam do zdrowej diety jak wszystkie sery dojrzewające.❤️
29.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
08.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra jakość
31.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
87,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
NICKAL
Marka:
DŻIUGAS
EAN:
4770299396806
Cena za kg:
87,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
DŻIUGAS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NICKAL
EAN:
4770299396806

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 268 opinii
MLEKPOL Ser Gouda (tarty) 135 g

MLEKPOL

Ser Gouda (tarty)

135 g
45,85 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
SERENADA Ser żółty tarty 200 g

SERENADA

Ser żółty tarty

200 g
41,95 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.9
z 78 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (płatki) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (płatki)

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 141 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (tarty) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (tarty)

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 74 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 24-miesięczny (tarty) 40 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 24-miesięczny (tarty)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
Nowość
DŻIUGAS Miks serów do sałatek tarty 200 g

DŻIUGAS

Miks serów do sałatek tarty

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
DELI Q MIX Zestaw serów (Gouda papryka,szczypiorek i cebula Mimolette) i mini salami pleśniowe 200 g

DELI Q MIX

Zestaw serów (Gouda papryka,szczypiorek i cebula Mimolette) i mini salami pleśniowe

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DŻIUGAS

5.0
z 197 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek) 160 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek)

160 g
81,19 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 120 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (plastry) 150 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (plastry)

150 g
77,93 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.8
z 35 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (kostka) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (kostka)

100 g
96,50 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
4.9
z 141 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (tarty) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (tarty)

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 74 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 24-miesięczny (tarty) 40 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 24-miesięczny (tarty)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 34 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek) 180 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek)

180 g
105,50 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
Nowość
DŻIUGAS Miks serów do sałatek tarty 200 g

DŻIUGAS

Miks serów do sałatek tarty

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store