Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Pozostałe
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek)
Ser twardy dojrzewający 12 miesięczny (klinek) DŻIUGAS 160g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 197 opinii

DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek)

160 g
DŻIUGAS

Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
81,19 zł/kg
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (13% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ser Dziugas w kawałku to aromatyczny dodatek, który powinien zagościć w każdej kuchni. Jest serem długo dojrzewającym stworzonym z najlepszych składników. Dojrzewanie przez 12 miesięcy nadaje mu niebywałego aromatu, godnego włoskim odpowiednikom. Ser Dziugas doda wykwintności każdej sałatce, kanapce i daniu, w którym się pojawi. Doskonale komponuje się z wędlinami i warzywami, a także z mięsem i owocami. Jego wyważony, wytrawny smak zaspokoi gusta nawet wybrednych smakoszy serów. Warto dołączyć go do diety również ze względu na zawartość wapnia. Jest szybkim i prostym sposobem na dostarczenie porcji tego minerału do naszego organizmu.


DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek)


Produkt dostępny
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
bez laktozy
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1523.00 kJ
18.1%
Wartość energetyczna (kcal)
366.00 kcal
18.3%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
18.00 g
90.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
33.00 g
66.0%
Sól (g)
2.00 g
33.3%
Wapń (mg)
1077.00 mg
134.6%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
197 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
01.04.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Super lepszy niz parmezan
18.01.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ser dobrej jakosci
12.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry i tańszy od włoskich .
27.10.2025
1
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
01.10.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
💯💯💯💯
11.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry ser.
22.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok.
18.05.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ser smaczny ale cenę wywindowaliście na poziom Żabki gdzie jak wiadomo jest najdrożej.
15.05.2025
2
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Tani, smaczny, do makaronów wyśmienity.
05.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
zawsze dobry
03.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
81,19 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
NICKAL
Marka:
DŻIUGAS
EAN:
4770299392259
Cena za kg:
81,19 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
DŻIUGAS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NICKAL
EAN:
4770299392259

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Džiugas


Marka standaryzowana

MarkaDžiugas

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Chronione oznaczenie geograficzne


Opis produktu

Džiugas Mild to ser o łagodnym smaku i aromacie. Białe kryształki wapnia zaczynają się tworzyć w serze o okresie dojrzewania 12 miesięcy. Jest to doskonała przekąska, która zaspokaja głód i stanowi świetny dodatek to deski serów, dobrze komponuje się ze świeżymi owocami: winogronami, truskawkami. Wartości: - Źródło wapnia - Źródło białka - Bez konserwantów - Odpowiedni dla wegetarian


Dodatkowe informacje

www.dziugashouse.eu


Oświadczenia żywieniowe

Źródło wapnia

Źródło białka


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser

Wariant twardy podpuszczkowy dojrzewający 12 miesięcy


Pochodzenie

:Wyprodukowano na Litwie

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 197 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek) 160 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek)

160 g
81,19 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 35 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (kostka) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (kostka)

100 g
96,50 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser piórko 225 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser piórko

225 g
71,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
DELI Q Ser Hiszpański 130 g

DELI Q

Ser Hiszpański

130 g
105,00 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
5.0
z 18 opinii
GARCIA BAQUERO Tacka serów hiszpańskich (Iberico, Manchego D.O.P., Queso de Cabra) 150 g

GARCIA BAQUERO

Tacka serów hiszpańskich (Iberico, Manchego D.O.P., Queso de Cabra)

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
FRESH PACK Ser Provolone Piccante 130 g

FRESH PACK

Ser Provolone Piccante

130 g
86,85 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
ENTREMONT Ser Gruyere I.G.P. 200 g

ENTREMONT

Ser Gruyere I.G.P.

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 34 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek) 180 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek)

180 g
105,50 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
FORMAGIA Ser twardy klinek 180 g

FORMAGIA

Ser twardy klinek

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
VEGA SOTUÉLAMOS Tacka serów hiszpańskich 300 g

VEGA SOTUÉLAMOS

Tacka serów hiszpańskich

300 g
156,63 zł/kg
Cena46,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

Produkty marki DŻIUGAS

5.0
z 120 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (plastry) 150 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (plastry)

150 g
77,93 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.9
z 78 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (płatki) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (płatki)

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.8
z 35 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (kostka) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (kostka)

100 g
96,50 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
4.9
z 141 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (tarty) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (tarty)

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 74 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 24-miesięczny (tarty) 40 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 24-miesięczny (tarty)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 34 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek) 180 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek)

180 g
105,50 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
Nowość
DŻIUGAS Miks serów do sałatek tarty 200 g

DŻIUGAS

Miks serów do sałatek tarty

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store