Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Pozostałe
ENTREMONT Ser Gruyere I.G.P.
Ser Gruyere I.G.P. ENTREMONT 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 32 opinii

ENTREMONT Ser Gruyere I.G.P.

200 g
ENTREMONT
Francja

Cena24,99 zł
124,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1680.00 kJ
20.0%
Wartość energetyczna (kcal)
405.00 kcal
20.3%
Tłuszcz (g)
33.00 g
47.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
22.00 g
110.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
27.00 g
54.0%
Sól (g)
0.70 g
11.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ser Gruyere też należy do serów najlepszych, długo dojrzewających, bardzo dobry smak.
10.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Za młody
11.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Sery takie jak Gruyere są dla mnie wyśmienite, przede wszystkim długo dojrzewające, dobry smak i również dla zdrowych kości i stawów.Takie sery warto jeść. Można tu dodać inne sery ale tylko długo dojrzewajace.
08.02.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony ser!❤️
03.09.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry ser
05.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Gerald
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
DANIEL
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Eugeniusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
DANIEL
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
124,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
TEMAR
Marka:
ENTREMONT
EAN:
3123930657025
Cena za kg:
124,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
ENTREMONT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TEMAR
EAN:
3123930657025

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturę: +2 °C/ +8 °C max. Po otwarciu spożyć w ciągu 5 dni. Najlepiej spożyć przed: patrz z przodu opakowania.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Entremont


Marka standaryzowana

MarkaEntremont

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Chronione oznaczenie geograficzne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser gruyere

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 197 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek) 160 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek)

160 g
81,19 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 35 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (kostka) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (kostka)

100 g
96,50 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser piórko 225 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser piórko

225 g
71,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
DELI Q Ser Hiszpański 130 g

DELI Q

Ser Hiszpański

130 g
105,00 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
5.0
z 18 opinii
GARCIA BAQUERO Tacka serów hiszpańskich (Iberico, Manchego D.O.P., Queso de Cabra) 150 g

GARCIA BAQUERO

Tacka serów hiszpańskich (Iberico, Manchego D.O.P., Queso de Cabra)

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
FRESH PACK Ser Provolone Piccante 130 g

FRESH PACK

Ser Provolone Piccante

130 g
86,85 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
ENTREMONT Ser Gruyere I.G.P. 200 g

ENTREMONT

Ser Gruyere I.G.P.

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 34 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek) 180 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek)

180 g
105,50 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
FORMAGIA Ser twardy klinek 180 g

FORMAGIA

Ser twardy klinek

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
VEGA SOTUÉLAMOS Tacka serów hiszpańskich 300 g

VEGA SOTUÉLAMOS

Tacka serów hiszpańskich

300 g
156,63 zł/kg
Cena46,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store