Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Pozostałe
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (kostka)
Ser twardy dojrzewający (kostka) DŻIUGAS 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 35 opinii

DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (kostka)

100 g
DŻIUGAS

Cena9,65 zł
96,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (płatki)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bez laktozy
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1523.00 kJ
18.1%
Wartość energetyczna (kcal)
366.00 kcal
18.3%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
18.00 g
90.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
33.00 g
66.0%
Sól (g)
2.00 g
33.3%
Wapń (mg)
1077.00 mg
134.6%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
9%
3
0%
2
0%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry produkt, dobra jakość
06.03.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
to nie jest kostka. Ten ser jest "scrumbled" jak widnieje na opakowaniu, czyli rozdrobniony, pokruszony. Nie wiem dlaczego w Waszym zestawie jest to kostka sztuk JEDEN.
22.11.2025
1
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy! Ideal na keto!
05.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne, ale bardzo się kruszy
02.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Oleg
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
OSKAR
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Anastasiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
96,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
NICKAL
Marka:
DŻIUGAS
EAN:
4770299390583
Cena za kg:
96,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
DŻIUGAS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NICKAL
EAN:
4770299390583

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze 0 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Džiugas


Marka standaryzowana

MarkaDžiugas

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Chronione oznaczenie geograficzne


Dodatkowe informacje

www.dziugashouse.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser

Wariant twardy podpuszczkowy dojrzewający 12 miesięcy zmiażdżony

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 197 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek) 160 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek)

160 g
81,19 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 35 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (kostka) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (kostka)

100 g
96,50 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser piórko 225 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser piórko

225 g
71,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
DELI Q Ser Hiszpański 130 g

DELI Q

Ser Hiszpański

130 g
105,00 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
5.0
z 18 opinii
GARCIA BAQUERO Tacka serów hiszpańskich (Iberico, Manchego D.O.P., Queso de Cabra) 150 g

GARCIA BAQUERO

Tacka serów hiszpańskich (Iberico, Manchego D.O.P., Queso de Cabra)

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
ENTREMONT Ser Gruyere I.G.P. 200 g

ENTREMONT

Ser Gruyere I.G.P.

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
FRESH PACK Ser Provolone Piccante 130 g

FRESH PACK

Ser Provolone Piccante

130 g
86,85 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
FORMAGIA Ser twardy klinek 180 g

FORMAGIA

Ser twardy klinek

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 34 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek) 180 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek)

180 g
105,50 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
VEGA SOTUÉLAMOS Tacka serów hiszpańskich 300 g

VEGA SOTUÉLAMOS

Tacka serów hiszpańskich

300 g
156,63 zł/kg
Cena46,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

Produkty marki DŻIUGAS

5.0
z 197 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek) 160 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek)

160 g
81,19 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (tarty) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (tarty)

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 78 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (płatki) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (płatki)

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 120 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (plastry) 150 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (plastry)

150 g
77,93 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
5.0
z 74 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 24-miesięczny (tarty) 40 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 24-miesięczny (tarty)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 34 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek) 180 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek)

180 g
105,50 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
Nowość
DŻIUGAS Miks serów do sałatek tarty 200 g

DŻIUGAS

Miks serów do sałatek tarty

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store