Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Pozostałe
FORMAGIA Ser twardy klinek
Ser twardy klinek FORMAGIA 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 29 opinii

FORMAGIA Ser twardy klinek

180 g
FORMAGIA
Włochy

Cena14,99 zł
83,28 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Formagia twardy ser typu parmezan Twardy ser Formagia dojrzewa minimum 9 miesięcy i produkowany jest według tradycyjnej receptury. Właśnie dlatego odkryjesz w nim delikatny smak krowiego mleka przełamany nutką pikantnego aromatu i subtelnym owocowym akcentem. To finezyjne połączenie sprawia, że gotowanie zmienia się w prawdziwą przyjemność z odrobiną włoskiej fantazji. Jeśli masz ochotę na kulinarne przygody to dodamy jeszcze, że ser twardy Formagia może z powodzeniem zastąpić w kuchni oryginalny ser Grana padano lub Parmiggiano Reggiano! Przepisy inspirowane włoskim smakiem Formagia i całe gotowanie we włoskim stylu staje się szybkie i proste. Wystarczy, że zetrzesz nieco sera i w jednej chwili dopełnisz pizzę, lasagnię, zapiekankę lub tradycyjne spaghetti urzekającym aromatem słonecznej Italii! Doskonale dopełni również makaron z łososiem, warzywami i przyrumienionym boczkiem. Gdy dodasz do swej potrawy troszkę startego sera Formagia lub przygotujesz na jego bazie doskonały sos, to zabierzesz rodzinę lub przyjaciół w aromatyczną podróż wprost na Południe Europy. Kropką nad „i” będzie oczywiście czerwone wino, z którym nasz ser komponuje się po prostu idealnie! Składniki odżywcze Oprócz niesamowitych doznań smakowych, dostarcza organizmowi również wielu cennych substancji odżywczych. Korzystając z niego w codziennym gotowaniu zyskujesz nie tylko doskonały smak, lecz także odpowiednią zawartość białka, minerały oraz witaminy. Tym samym, delektując się wraz z bliskimi lub przyjaciółmi włoskimi potrawami, podarujesz biesiadnikom wartościowe składniki codziennej diety. Opakowanie Przez opakowanie możemy dostrzec gładką powierzchnię i intensywny kolor, który jest obietnicą oryginalnego włoskiego smaku. Samo opakowania pozwala wygodnie przechowywać ser oraz uniknąć jego przesuszenia. Wystarczy, że wyjmiesz ser z lodówki i już możesz z fantazją zabrać się do gotowania, aby wraz z bliskimi delektować się jego smakiem. Z miłości do tego, co włoskie Marka Formagia powstała z miłości do gotowanie w oryginalnym włoskim stylu, inspirując do kulinarnych fantazji. Bogata oferta serów we włoskim stylu przekonuje, że wystarczy jeden wyjątkowy akcent, aby nadać potrawom apetycznej wyjątkowości.


FORMAGIA Ser twardy klinek


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1523.00 kJ
18.1%
Wartość energetyczna (kcal)
366.00 kcal
18.3%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
33.00 g
66.0%
Sól (g)
1.70 g
28.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
17.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Yuliya
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.01.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Gracjana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
83,28 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
EUROSER
Marka:
FORMAGIA
EAN:
5902431271170
Cena za kg:
83,28 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
FORMAGIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROSER
EAN:
5902431271170

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Formagia


Marka standaryzowana

MarkaFormagia

Opis produktu

Formagia twardy ser typu parmezan Twardy ser Formagia dojrzewa minimum 9 miesięcy i produkowany jest według tradycyjnej receptury. Właśnie dlatego odkryjesz w nim delikatny smak krowiego mleka przełamany nutką pikantnego aromatu i subtelnym owocowym akcentem. To finezyjne połączenie sprawia, że gotowanie zmienia się w prawdziwą przyjemność z odrobiną włoskiej fantazji. Jeśli masz ochotę na kulinarne przygody to dodamy jeszcze, że ser twardy Formagia może z powodzeniem zastąpić w kuchni oryginalny ser Grana padano lub Parmiggiano Reggiano! Przepisy inspirowane włoskim smakiem Formagia i całe gotowanie we włoskim stylu staje się szybkie i proste. Wystarczy, że zetrzesz nieco sera i w jednej chwili dopełnisz pizzę, lasagnię, zapiekankę lub tradycyjne spaghetti urzekającym aromatem słonecznej Italii! Doskonale dopełni również makaron z łososiem, warzywami i przyrumienionym boczkiem. Gdy dodasz do swej potrawy troszkę startego sera Formagia lub przygotujesz na jego bazie doskonały sos, to zabierzesz rodzinę lub przyjaciół w aromatyczną podróż wprost na Południe Europy. Kropką nad „i” będzie oczywiście czerwone wino, z którym nasz ser komponuje się po prostu idealnie! Składniki odżywcze Oprócz niesamowitych doznań smakowych, dostarcza organizmowi również wielu cennych substancji odżywczych. Korzystając z niego w codziennym gotowaniu zyskujesz nie tylko doskonały smak, lecz także odpowiednią zawartość białka, minerały oraz witaminy. Tym samym, delektując się wraz z bliskimi lub przyjaciółmi włoskimi potrawami, podarujesz biesiadnikom wartościowe składniki codziennej diety. Opakowanie Przez opakowanie możemy dostrzec gładką powierzchnię i intensywny kolor, który jest obietnicą oryginalnego włoskiego smaku. Samo opakowania pozwala wygodnie przechowywać ser oraz uniknąć jego przesuszenia. Wystarczy, że wyjmiesz ser z lodówki i już możesz z fantazją zabrać się do gotowania, aby wraz z bliskimi delektować się jego smakiem. Z miłości do tego, co włoskie Marka Formagia powstała z miłości do gotowanie w oryginalnym włoskim stylu, inspirując do kulinarnych fantazji. Bogata oferta serów we włoskim stylu przekonuje, że wystarczy jeden wyjątkowy akcent, aby nadać potrawom apetycznej wyjątkowości.


Pochodzenie

Wyprodukowano w Estonii.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser twardy

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 197 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek) 160 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 12-miesięczny (klinek)

160 g
81,19 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 35 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (kostka) 100 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (kostka)

100 g
96,50 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser piórko 225 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser piórko

225 g
71,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
DELI Q Ser Hiszpański 130 g

DELI Q

Ser Hiszpański

130 g
105,00 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
5.0
z 18 opinii
GARCIA BAQUERO Tacka serów hiszpańskich (Iberico, Manchego D.O.P., Queso de Cabra) 150 g

GARCIA BAQUERO

Tacka serów hiszpańskich (Iberico, Manchego D.O.P., Queso de Cabra)

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
FRESH PACK Ser Provolone Piccante 130 g

FRESH PACK

Ser Provolone Piccante

130 g
86,85 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
ENTREMONT Ser Gruyere I.G.P. 200 g

ENTREMONT

Ser Gruyere I.G.P.

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 34 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek) 180 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający 18-miesięczny (klinek)

180 g
105,50 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
FORMAGIA Ser twardy klinek 180 g

FORMAGIA

Ser twardy klinek

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
VEGA SOTUÉLAMOS Tacka serów hiszpańskich 300 g

VEGA SOTUÉLAMOS

Tacka serów hiszpańskich

300 g
156,63 zł/kg
Cena46,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

Produkty marki FORMAGIA

4.9
z 369 opinii
FORMAGIA Ser Mozzarella (kulka) 125 g

FORMAGIA

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
23,92 zł/kg
5,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 195 opinii
FORMAGIA Ser Ricotta 250 g

FORMAGIA

Ser Ricotta

250 g
21,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 339 opinii
FORMAGIA Ser Mozzarella (mini kulki) 125 g

FORMAGIA

Ser Mozzarella (mini kulki)

125 g
61,52 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 197 opinii
FORMAGIA Ser mozzarella light (kulka) 125 g

FORMAGIA

Ser mozzarella light (kulka)

125 g
39,92 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 49 opinii
FORMAGIA Ser Mascarpone 250 g

FORMAGIA

Ser Mascarpone

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
FORMAGIA Ser Gorgonzola DOP 100 g

FORMAGIA

Ser Gorgonzola DOP

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
FORMAGIA Ser Mascarpone 500 g

FORMAGIA

Ser Mascarpone

500 g
45,78 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store