Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mozzarella
W kulce
FORMAGIA Ser mozzarella light (kulka)
Ser mozzarella light (kulka) FORMAGIA 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 197 opinii

FORMAGIA Ser mozzarella light (kulka)

125 g
FORMAGIA
UE

Cena4,99 zł
39,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 19 dni
Dostępne warianty
FORMAGIA Ser Mozzarella (mini kulki)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
689.00 kJ
8.2%
Wartość energetyczna (kcal)
165.00 kcal
8.3%
Tłuszcz (g)
8.50 g
12.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.00 g
30.0%
Węglowodany (g)
1.50 g
0.6%
w tym cukry (g)
1.50 g
1.7%
Białko (g)
20.50 g
41.0%
Sól (g)
0.50 g
8.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
198 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry smak
07.09.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
04.09.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
25.06.2026
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna mozzarella o niskiej zawartości tłuszczu
29.05.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra mozzarella
22.05.2026
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna mozzarella i jest light.
21.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
18.02.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Niska zawartość tłuszczu👍️
16.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
27.10.2025
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest OK
20.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam.
16.10.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak mdły, bardziej niż gumowe, płyn w worku lepki
02.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
EUROSER
Marka:
FORMAGIA
EAN:
5907627470689
Cena za kg:
39,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
FORMAGIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROSER
EAN:
5907627470689

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data i numer partii na dole opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +7 ℃. Po otwarciu przechowywać w zalewie, w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 7


Informacje producenta

Marka

Formagia


Marka standaryzowana

MarkaFormagia

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Oświadczenia żywieniowe

Zawiera około 50 % mniej tłuszczu w porównaniu do sera mozzarella o zawartości tłuszczu 18,5 g na 100 g.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mozzarella lekka

Produkty z kategorii W kulce

4.9
z 177 opinii

30% taniej

CIOFFI Ser Burrata 100 g

CIOFFI

Ser Burrata

100 g
69,90 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 369 opinii
FORMAGIA Ser Mozzarella (kulka) 125 g

FORMAGIA

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
23,92 zł/kg
5,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 27 opinii
FRANCIA Ser Mozzarella (kulka) BIO 125 g

FRANCIA

Ser Mozzarella (kulka) BIO

125 g
69,52 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,69 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 218 opinii
GALBANI Ser Mozzarella light (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella light (kulka)

125 g
49,52 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 435 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
47,92 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 192 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (mini kulki) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (mini kulki)

150 g
63,93 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 711 opinii
BUONA Ser Mozzarella (kulka) 125 g

BUONA

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
31,12 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 339 opinii
FORMAGIA Ser Mozzarella (mini kulki) 125 g

FORMAGIA

Ser Mozzarella (mini kulki)

125 g
61,52 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 197 opinii
FORMAGIA Ser mozzarella light (kulka) 125 g

FORMAGIA

Ser mozzarella light (kulka)

125 g
39,92 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 43 opinii
CASTELLI Mozzarella di Bufala Campana D.O.P. 100 g

CASTELLI

Mozzarella di Bufala Campana D.O.P.

100 g
118,90 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 48 opinii
BUONA Mozzarella wysokoproteinowa ( kulka) 125 g

BUONA

Mozzarella wysokoproteinowa ( kulka)

125 g
45,52 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 49 opinii
ZOTT Zottarella Ser Mozzarella 125 g

ZOTT Zottarella

Ser Mozzarella

125 g
54,32 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 48 opinii
SAN SALVATORE Mozzarella di Bufala Campana DOP (z mleka bawolego) BIO 125 g

SAN SALVATORE

Mozzarella di Bufala Campana DOP (z mleka bawolego) BIO

125 g
110,80 zł/kg
Cena13,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 20 opinii
JAGER Ser Mozzarella 125 g

JAGER

Ser Mozzarella

125 g
45,52 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

Produkty marki FORMAGIA

4.9
z 369 opinii
FORMAGIA Ser Mozzarella (kulka) 125 g

FORMAGIA

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
23,92 zł/kg
5,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 195 opinii
FORMAGIA Ser Ricotta 250 g

FORMAGIA

Ser Ricotta

250 g
21,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 339 opinii
FORMAGIA Ser Mozzarella (mini kulki) 125 g

FORMAGIA

Ser Mozzarella (mini kulki)

125 g
61,52 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 49 opinii
FORMAGIA Ser Mascarpone 250 g

FORMAGIA

Ser Mascarpone

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
FORMAGIA Ser Gorgonzola DOP 100 g

FORMAGIA

Ser Gorgonzola DOP

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
FORMAGIA Ser twardy klinek 180 g

FORMAGIA

Ser twardy klinek

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
FORMAGIA Ser Mascarpone 500 g

FORMAGIA

Ser Mascarpone

500 g
45,78 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store