Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mozzarella
W kulce
GALBANI Ser Mozzarella (kulka)
Ser Mozzarella (kulka) GALBANI 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 435 opinii

GALBANI Ser Mozzarella (kulka)

125 g
GALBANI

friscontowa cena
Cena5,99 zł
47,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Na polskich stołach obecna stosunkowo niedługo, mozarella stanowi jeden z fundamentów kuchni włoskiej. Specyficzny smak tego sera, produkowanego od wieków we włoskim regionie Kampania, sprawia, że cały świat zajada się takimi daniami prosto z Italii jak lazania, pizza czy sałatka caprese. Mozarella ze względu na swoją formę ma ogromny potencjał kulinarny – sprawdza się na kanapkach, w sałatkach, a także jako składnik zapiekanek czy sosów. Jeśli chcesz wprowadzić do swojej kuchni prawdziwie włoski klimat, użyj mozarelli do przygotowania: +prawdziwej pizzy margherity +bakłażana zapiekanego z sałatką caprese +frittaty z pomidorami


GALBANI Ser Mozzarella (kulka)


Produkt dostępny
Data przydatności: około 9 dni
Dostępne warianty
GALBANI Ser Mozzarella light (kulka)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
989.00 kJ
11.8%
Wartość energetyczna (kcal)
238.00 kcal
11.9%
Tłuszcz (g)
18.00 g
25.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
13.00 g
65.0%
Węglowodany (g)
2.00 g
0.8%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Białko (g)
17.00 g
34.0%
Sól (g)
0.70 g
11.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
435 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra mozzarella
07.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Może nie jest to jakość premium, ale smaczna, lubię ją
01.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, zdrowy.
25.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam,
11.02.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
06.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra Marka i spełnia oczekiwania jak zawsze
18.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
13.11.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
moja ulubiona mozzarella, smaczna, zdrowa
06.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały na lunch.
13.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mozzarella była niezwykle wodnista.
20.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
GALBANI
EAN:
8000430133035
Cena za kg:
47,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
GALBANI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
8000430133035

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od+2 ℃ do+7 ℃. Spożyć bezpośrednio po otwarciu. Należy spożyć do: data i numer partii na opakowaniu


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 7


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Galbani


Marka standaryzowana

MarkaGalbani

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Odpowiedni dla wegetarian.


O marce

Marka numer 1 we Włoszech w sprzedaży serów pakowanych.


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser mozzarella


Pochodzenie

:Cyfra (-1-) lub (-2-) przy terminie przydatności do spożycia oznacza znak weterynaryjny zakładu produkcyjnego: -1- Wyprodukowano we Włoszech, -2- Wyprodukowano w Czechach

Produkty z kategorii W kulce

4.9
z 177 opinii

30% taniej

CIOFFI Ser Burrata 100 g

CIOFFI

Ser Burrata

100 g
69,90 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 369 opinii
FORMAGIA Ser Mozzarella (kulka) 125 g

FORMAGIA

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
23,92 zł/kg
5,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 27 opinii
FRANCIA Ser Mozzarella (kulka) BIO 125 g

FRANCIA

Ser Mozzarella (kulka) BIO

125 g
69,52 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,69 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 218 opinii
GALBANI Ser Mozzarella light (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella light (kulka)

125 g
49,52 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 435 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
47,92 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 192 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (mini kulki) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (mini kulki)

150 g
63,93 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 711 opinii
BUONA Ser Mozzarella (kulka) 125 g

BUONA

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
31,12 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 339 opinii
FORMAGIA Ser Mozzarella (mini kulki) 125 g

FORMAGIA

Ser Mozzarella (mini kulki)

125 g
61,52 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 197 opinii
FORMAGIA Ser mozzarella light (kulka) 125 g

FORMAGIA

Ser mozzarella light (kulka)

125 g
39,92 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 43 opinii
CASTELLI Mozzarella di Bufala Campana D.O.P. 100 g

CASTELLI

Mozzarella di Bufala Campana D.O.P.

100 g
118,90 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 48 opinii
BUONA Mozzarella wysokoproteinowa ( kulka) 125 g

BUONA

Mozzarella wysokoproteinowa ( kulka)

125 g
45,52 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 49 opinii
ZOTT Zottarella Ser Mozzarella 125 g

ZOTT Zottarella

Ser Mozzarella

125 g
54,32 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 48 opinii
SAN SALVATORE Mozzarella di Bufala Campana DOP (z mleka bawolego) BIO 125 g

SAN SALVATORE

Mozzarella di Bufala Campana DOP (z mleka bawolego) BIO

125 g
110,80 zł/kg
Cena13,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 20 opinii
JAGER Ser Mozzarella 125 g

JAGER

Ser Mozzarella

125 g
45,52 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

Produkty marki GALBANI

4.9
z 96 opinii

26% taniej

GALBANI Ser Ricotta 250 g

GALBANI

Ser Ricotta

250 g
23,56 zł/kg
Cena promocyjna5,89 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 218 opinii
GALBANI Ser Mozzarella light (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella light (kulka)

125 g
49,52 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 192 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (mini kulki) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (mini kulki)

150 g
63,93 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 257 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (tarty) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (tarty)

150 g
64,60 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 106 opinii
GALBANI Ser Mascarpone 250 g

GALBANI

Ser Mascarpone

250 g
40,60 zł/kg
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 197 opinii
GALBANI Szynka prosciutto crudo 70 g

GALBANI

Szynka prosciutto crudo

70 g
205,57 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
5.0
z 83 opinii
GALBANI Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 70 g

GALBANI

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

70 g
361,29 zł/kg
Cena25,29 zł
Do koszyka
4.9
z 324 opinii
GALBANI Mortadella 100 g

GALBANI

Mortadella

100 g
127,90 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 69 opinii
GALBANI Szynka affettati prosciutto cotto 100 g

GALBANI

Szynka affettati prosciutto cotto

100 g
188,50 zł/kg
Cena18,85 zł
Do koszyka
4.9
z 213 opinii
GALBANI Salami Milano 100 g

GALBANI

Salami Milano

100 g
186,90 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
GALBANI Salame Spianata 100 g

GALBANI

Salame Spianata

100 g
164,90 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
GALBANI Salame Napoli 80 g

GALBANI

Salame Napoli

80 g
202,38 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store