Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Salami i fuet
GALBANI Salame Napoli
Salame Napoli GALBANI 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

GALBANI Salame Napoli

80 g
GALBANI
Włochy

Cena16,19 zł
202,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, wyraziste w smaku, starannie, cienko pokrojone.
03.01.2026
1
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Natalie
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
DIego
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Yanina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
202,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
GALBANI
EAN:
8000430683585
Cena za kg:
202,38 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
GALBANI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8000430683585

Produkty z kategorii Salami i fuet

4.9
z 132 opinii
CASA MODENA Salami spianata calabra pik 80 g

CASA MODENA

Salami spianata calabra pik

80 g
162,38 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 89 opinii
BELL Fuet 160 g

BELL

Fuet

160 g
91,81 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
4.9
z 213 opinii
GALBANI Salami Milano 100 g

GALBANI

Salami Milano

100 g
186,90 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
PRIMAVERA. Salami Milano - plastry BIO 70 g

PRIMAVERA.

Salami Milano - plastry BIO

70 g
269,86 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
MARTINEZ SOMALO Kiełbasa fuet extra 130 g

MARTINEZ SOMALO

Kiełbasa fuet extra

130 g
115,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
GALBANI Salame Spianata 100 g

GALBANI

Salame Spianata

100 g
164,90 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
ESPUNA Fuet d olot 150 g

ESPUNA

Fuet d olot

150 g
107,67 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 14 opinii
GALBANI Salame Napoli 80 g

GALBANI

Salame Napoli

80 g
202,38 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
PICK Salami mini - kawałek 250 g

PICK

Salami mini - kawałek

250 g
131,00 zł/kg
Cena32,75 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
BIO VERDE Salami Toscanella - plastry BIO 80 g

BIO VERDE

Salami Toscanella - plastry BIO

80 g
287,38 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka

Produkty marki GALBANI

4.9
z 98 opinii

26% taniej

GALBANI Ser Ricotta 250 g

GALBANI

Ser Ricotta

250 g
23,56 zł/kg
Cena promocyjna5,89 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 436 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
38,32 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena promocyjna4,79 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 257 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (tarty) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (tarty)

150 g
64,60 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 192 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (mini kulki) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (mini kulki)

150 g
63,93 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 69 opinii
GALBANI Szynka affettati prosciutto cotto 100 g

GALBANI

Szynka affettati prosciutto cotto

100 g
188,50 zł/kg
Cena18,85 zł
Do koszyka
4.9
z 324 opinii
GALBANI Mortadella 100 g

GALBANI

Mortadella

100 g
127,90 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 106 opinii
GALBANI Ser Mascarpone 250 g

GALBANI

Ser Mascarpone

250 g
40,60 zł/kg
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 197 opinii
GALBANI Szynka prosciutto crudo 70 g

GALBANI

Szynka prosciutto crudo

70 g
205,57 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
5.0
z 83 opinii
GALBANI Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 70 g

GALBANI

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

70 g
361,29 zł/kg
Cena25,29 zł
Do koszyka
5.0
z 219 opinii
GALBANI Ser Mozzarella light (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella light (kulka)

125 g
49,52 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 213 opinii
GALBANI Salami Milano 100 g

GALBANI

Salami Milano

100 g
186,90 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
GALBANI Salame Spianata 100 g

GALBANI

Salame Spianata

100 g
164,90 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store