Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Szynki dojrzewające
GALBANI Szynka prosciutto crudo
Szynka prosciutto crudo GALBANI 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 197 opinii

GALBANI Szynka prosciutto crudo

70 g
GALBANI
Włochy

Cena14,39 zł
205,57 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
GALBANI Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
197 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
6%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
SYLWIA
zweryfikowano
Zgłaszam
💪Super produkt
10.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna baza do jajek sadzonych lub dodatek do jajecznicy. Dla mnie na tyle słona wędlina, że nie dodaję soli do jajek.
13.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, cienko krojone i pełne smaku. Takie niebo w gębie, że wycieczka do Włoch przestaje być potrzebna 💪
23.03.2026
0
1
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️ pyszne, choć cena ciut wysoka
28.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, bez konserwantów; teraz w korzystnej cenie.
28.11.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, bez konserwantów, w tej chwili w promocji!
20.11.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, ale grube plasterki które ciężko odkleić pomimo foli oddzielającej
25.03.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wykwintne
10.02.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt zgodny z opisem.
24.09.2024
0
0
zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Brak dodatkowych, niepotrzebnych składników. Bardzo wygodnie opakowana (plastry oddzielają się b, łatwo).
11.09.2024
0
0
Romuald
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla fanów, jedna z lepszych propozycji dostępnych na rynku
10.07.2024
0
0
Wioleta
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
08.07.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona szynka.
29.05.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszna szynka
25.09.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka ma dobry skład. Jest suszona i taka jaką lubię. Doskonale smakuje w sałatkach.Polecam.
01.09.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
30.08.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, chrupiący
26.06.2023
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość , nie za sucha
20.06.2023
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, warta "grzechu".
17.05.2023
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku
14.05.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
205,57 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
GALBANI
EAN:
8000430680256
Cena za kg:
205,57 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
GALBANI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8000430680256

Produkty z kategorii Szynki dojrzewające

4.9
z 197 opinii
GALBANI Szynka prosciutto crudo 70 g

GALBANI

Szynka prosciutto crudo

70 g
205,57 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
5.0
z 83 opinii
GALBANI Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 70 g

GALBANI

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

70 g
361,29 zł/kg
Cena25,29 zł
Do koszyka
4.9
z 215 opinii
FAMILIE WEIN Szynka szwarcwaldzka - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka szwarcwaldzka - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
4.9
z 159 opinii
BELL Szynka Szwarcwaldzka 70 g

BELL

Szynka Szwarcwaldzka

70 g
107,00 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 65 opinii
BELL Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona 70 g

BELL

Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona

70 g
114,14 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 120 opinii
BELL Szynka Landschinken 80 g

BELL

Szynka Landschinken

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
BELL Szynka Bauera 80 g

BELL

Szynka Bauera

80 g
92,38 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 39 opinii
ESPUNA Szynka Serrano - plastry 120 g

ESPUNA

Szynka Serrano - plastry

120 g
183,25 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
BELL Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 200 g

BELL

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

200 g
224,95 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
ESPUNA Szynka reserva all natural 80 g

ESPUNA

Szynka reserva all natural

80 g
203,62 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
CASA MODENA Prosciutto Crudo Dolce 80 g

CASA MODENA

Prosciutto Crudo Dolce

80 g
194,38 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
FAMILIE WEIN Szynka Luft suszona powietrzem - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka Luft suszona powietrzem - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
FAMILIE WEIN Szynka wędzona w ziołach - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka wędzona w ziołach - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
ESPUNA Salchichon all natural 80 g

ESPUNA

Salchichon all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
Fumagali Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO 70 g

Fumagali

Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO

70 g
371,29 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
MARTINEZ SOMALO Szynka Serrano Gran Reserva 100 g

MARTINEZ SOMALO

Szynka Serrano Gran Reserva

100 g
164,50 zł/kg
Cena16,45 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
Fumagali Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO 70 g

Fumagali

Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO

70 g
242,71 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
ARGAL szynka serrano 60 g

ARGAL

szynka serrano

60 g
136,50 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka

Produkty marki GALBANI

5.0
z 436 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
38,32 zł/kg
Krótka data 08.10
Cena promocyjna4,79 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 98 opinii

26% taniej

GALBANI Ser Ricotta 250 g

GALBANI

Ser Ricotta

250 g
23,56 zł/kg
Cena promocyjna5,89 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 219 opinii
GALBANI Ser Mozzarella light (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella light (kulka)

125 g
49,52 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 257 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (tarty) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (tarty)

150 g
64,60 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 192 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (mini kulki) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (mini kulki)

150 g
63,93 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 106 opinii
GALBANI Ser Mascarpone 250 g

GALBANI

Ser Mascarpone

250 g
40,60 zł/kg
Cena10,15 zł
Do koszyka
5.0
z 83 opinii
GALBANI Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 70 g

GALBANI

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

70 g
361,29 zł/kg
Cena25,29 zł
Do koszyka
4.9
z 324 opinii
GALBANI Mortadella 100 g

GALBANI

Mortadella

100 g
127,90 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 69 opinii
GALBANI Szynka affettati prosciutto cotto 100 g

GALBANI

Szynka affettati prosciutto cotto

100 g
188,50 zł/kg
Cena18,85 zł
Do koszyka
4.9
z 213 opinii
GALBANI Salami Milano 100 g

GALBANI

Salami Milano

100 g
186,90 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
GALBANI Salame Spianata 100 g

GALBANI

Salame Spianata

100 g
164,90 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
GALBANI Salame Napoli 80 g

GALBANI

Salame Napoli

80 g
202,38 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store