Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Szynki dojrzewające
ESPUNA Szynka Serrano - plastry
Szynka Serrano   plastry ESPUNA 120g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 39 opinii

ESPUNA Szynka Serrano - plastry

120 g
ESPUNA
Hiszpania

Cena21,99 zł
183,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Szynka Serrano Espuna plastry 120 g to szynka wieprzowa dojrzewająca – wyrób poddany kilkumiesięcznemu procesowi dojrzewania z ubytkiem wody. Ten wyjątkowy, pochodzący z Hiszpanii produkt, wytwarzany przy pomocy tradycyjnych metod, odznacza się pełnią smaku i aromatu. Dojrzewając, szynka traci część swojej wagi, dlatego ze 159 g szynki wieprzowej wyprodukowano 100 g szynki serrano. Szynka serrano zawiera witaminę B.

Szynka Serrano Espuna najlepiej smakuje pokrojona w cienkie plastry, serwowana w formie przystawki na zimno z dodatkiem twardego sera lub świeżego pieczywa.

Pomysły na ciepłe dania z szynką serrano:

  • Bakłażany zapiekane z szynką serrano
  • Krokiety z szynki serrano
  • Aromatyczna pizza z szynką Espuna

ESPUNA Szynka Serrano - plastry


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
980.00 kJ
11.7%
Wartość energetyczna (kcal)
234.00 kcal
11.7%
Tłuszcz (g)
12.00 g
17.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.00 g
20.0%
Węglowodany (g)
1.50 g
0.6%
w tym cukry (g)
1.50 g
1.7%
Białko (g)
30.00 g
60.0%
Sól (g)
5.20 g
86.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
39 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
8%
3
5%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie próbowałam , ale myślę że będzie ok
23.12.2024
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ja taką lubię ale czasem papierki oddzielające plasterki są ułożone krzywo i wtedy oddziela się tylko część plasterka a reszta tworzy zbitek fragmentów plastrów. Ale na szczęście nie zawsze
24.07.2024
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię smak takiej szynki, czasem mimo papierków oddzielających trochę się kruszy z boku ale smak wyśmienity. Dobrze wyjąć ją z lodówki 10-15 minut przed posiłkiem
24.06.2024
0
0
Miwa
zweryfikowano
Zgłaszam
ta jakość jest dobra i bardzo mi się podoba
11.10.2023
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
szynka smaczna ale mimo przełożenia papierami plasterki nie dawały się oddzielić
30.05.2023
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra, plasterki przedzielone papierem dają się świetnie oddzielać, smak dobrej hiszpańskiej szynki
23.01.2023
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze zapakowana i zabezpieczona przed zgnieceniem. Uwielbiam wędliny dobrej jakości. Te wędliny są warte zakupu, świetne.
22.05.2022
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna. każdy plasterek przełożony folijką a mimo to niemożliwym jest wyjędzie jednego plasterka w całości
11.11.2021
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały smak, najlepsza dla mnie.
14.09.2021
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne do szparagów
17.07.2021
0
0
Lena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Ewa Klatt
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
183,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
120 g
Dostawca:
JOTY
Marka:
ESPUNA
EAN:
8410060282100
Cena za kg:
183,25 zł/kg
Waga:
120 g
Marka:
ESPUNA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JOTY
EAN:
8410060282100

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Espuña


Marka standaryzowana

MarkaEspuña

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Gwarantowana tradycyjna specjalność


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Szynka hiszpańska Serrano

Produkty z kategorii Szynki dojrzewające

4.9
z 197 opinii
GALBANI Szynka prosciutto crudo 70 g

GALBANI

Szynka prosciutto crudo

70 g
205,57 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
5.0
z 83 opinii
GALBANI Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 70 g

GALBANI

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

70 g
361,29 zł/kg
Cena25,29 zł
Do koszyka
4.9
z 215 opinii
FAMILIE WEIN Szynka szwarcwaldzka - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka szwarcwaldzka - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
4.9
z 159 opinii
BELL Szynka Szwarcwaldzka 70 g

BELL

Szynka Szwarcwaldzka

70 g
107,00 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 65 opinii
BELL Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona 70 g

BELL

Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona

70 g
114,14 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 120 opinii
BELL Szynka Landschinken 80 g

BELL

Szynka Landschinken

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
BELL Szynka Bauera 80 g

BELL

Szynka Bauera

80 g
92,38 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 39 opinii
ESPUNA Szynka Serrano - plastry 120 g

ESPUNA

Szynka Serrano - plastry

120 g
183,25 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
ESPUNA Szynka reserva all natural 80 g

ESPUNA

Szynka reserva all natural

80 g
203,62 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
FAMILIE WEIN Szynka Luft suszona powietrzem - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka Luft suszona powietrzem - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
FAMILIE WEIN Szynka wędzona w ziołach - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka wędzona w ziołach - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
BELL Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 200 g

BELL

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

200 g
224,95 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
MARTINEZ SOMALO Szynka Serrano Gran Reserva 100 g

MARTINEZ SOMALO

Szynka Serrano Gran Reserva

100 g
164,50 zł/kg
Cena16,45 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
CASA MODENA Prosciutto Crudo Dolce 80 g

CASA MODENA

Prosciutto Crudo Dolce

80 g
194,38 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
ESPUNA Salchichon all natural 80 g

ESPUNA

Salchichon all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
Fumagali Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO 70 g

Fumagali

Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO

70 g
371,29 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
Fumagali Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO 70 g

Fumagali

Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO

70 g
242,71 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
ARGAL szynka serrano 60 g

ARGAL

szynka serrano

60 g
136,50 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka

Produkty marki ESPUNA

4.9
z 94 opinii
ESPUNA Kiełbasa Chorizo Sarta pikantna 200 g

ESPUNA

Kiełbasa Chorizo Sarta pikantna

200 g
85,75 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
ESPUNA Chorizo all natural 80 g

ESPUNA

Chorizo all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
ESPUNA Espuńa Szynka gotowana 50% Duroc 80 g

ESPUNA

Espuńa Szynka gotowana 50% Duroc

80 g
164,38 zł/kg
Cena13,15 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
ESPUNA Szynka reserva all natural 80 g

ESPUNA

Szynka reserva all natural

80 g
203,62 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
ESPUNA Fuet d olot 150 g

ESPUNA

Fuet d olot

150 g
107,67 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 14 opinii
ESPUNA Salchichon all natural 80 g

ESPUNA

Salchichon all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
ESPUNA Polędwica lomo curdo all natural 80 g

ESPUNA

Polędwica lomo curdo all natural

80 g
162,38 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store