Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Polędwice dojrzewające
ESPUNA Polędwica lomo curdo all natural
Polędwica lomo curdo all natural ESPUNA 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 29 opinii

ESPUNA Polędwica lomo curdo all natural

80 g
ESPUNA
Hiszpania

Cena12,99 zł
162,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt bez sztucznych dodatków. Brak konserwantów, bez barwników.


Cechy

bez glutenu


ESPUNA Polędwica lomo curdo all natural


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
820.00 kJ
9.8%
Wartość energetyczna (kcal)
194.00 kcal
9.7%
Tłuszcz (g)
4.00 g
5.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.00 g
5.0%
Węglowodany (g)
1.50 g
0.6%
w tym cukry (g)
1.50 g
1.7%
Białko (g)
38.00 g
76.0%
Sól (g)
5.00 g
83.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
3%
3
7%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna. Polecam!
04.07.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo wysuszona, choć smaczna. Trzeba rwać zębami
05.12.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, chuda. Trzeba ją tylko przepakować ją, bo w oryginalnym opakowaniu szybko wysycha. W ogóle uważam wędliny hiszpańskie za doskonałe.
01.03.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna, całkiem niezły skład
26.10.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
30.01.2023
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
znakomity
23.01.2023
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacja
20.03.2022
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
bez wyrazu, jakbym jadła papier
31.01.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Prawidłowy i higieniczny sposób pakowania.
13.11.2021
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
162,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
JOTY
Marka:
ESPUNA
EAN:
8410060680807
Cena za kg:
162,38 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
ESPUNA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JOTY
EAN:
8410060680807

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Aby otworzyć, oderwij dolną część opak. Otworzyć 10 minut przed spożyciem.


Przechowywanie

Produkt traci wodę podczas procesu suszenia. Przechowywać w temp. od 0°C do 5°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 5


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Espuña


Marka standaryzowana

MarkaEspuña

Opis produktu

Produkt bez sztucznych dodatków. Brak konserwantów, bez barwników.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Polędwica wieprzowa

Produkty z kategorii Polędwice dojrzewające

4.8
z 29 opinii
ESPUNA Polędwica lomo curdo all natural 80 g

ESPUNA

Polędwica lomo curdo all natural

80 g
162,38 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
CASA MODENA Bresaola 70 g

CASA MODENA

Bresaola

70 g
357,00 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ESPUNA

4.9
z 94 opinii
ESPUNA Kiełbasa Chorizo Sarta pikantna 200 g

ESPUNA

Kiełbasa Chorizo Sarta pikantna

200 g
85,75 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
ESPUNA Chorizo all natural 80 g

ESPUNA

Chorizo all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
ESPUNA Espuńa Szynka gotowana 50% Duroc 80 g

ESPUNA

Espuńa Szynka gotowana 50% Duroc

80 g
164,38 zł/kg
Cena13,15 zł
Do koszyka
4.8
z 39 opinii
ESPUNA Szynka Serrano - plastry 120 g

ESPUNA

Szynka Serrano - plastry

120 g
183,25 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
ESPUNA Fuet d olot 150 g

ESPUNA

Fuet d olot

150 g
107,67 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 15 opinii
ESPUNA Szynka reserva all natural 80 g

ESPUNA

Szynka reserva all natural

80 g
203,62 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
ESPUNA Salchichon all natural 80 g

ESPUNA

Salchichon all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store