Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Polędwice dojrzewające
CASA MODENA Bresaola
Bresaola CASA MODENA 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

CASA MODENA Bresaola

70 g
CASA MODENA
Włochy

Cena24,99 zł
357,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
357,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
CASA MODENA
EAN:
8004225108734
Cena za kg:
357,00 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
CASA MODENA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8004225108734

Produkty z kategorii Polędwice dojrzewające

4.8
z 29 opinii
ESPUNA Polędwica lomo curdo all natural 80 g

ESPUNA

Polędwica lomo curdo all natural

80 g
162,38 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
CASA MODENA Bresaola 70 g

CASA MODENA

Bresaola

70 g
357,00 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CASA MODENA

4.9
z 132 opinii
CASA MODENA Salami spianata calabra pik 80 g

CASA MODENA

Salami spianata calabra pik

80 g
162,38 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
5.0
z 60 opinii
CASA MODENA Mortadela Bologna - plastry 125 g

CASA MODENA

Mortadela Bologna - plastry

125 g
123,92 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 20 opinii
CASA MODENA Prosciutto Crudo Dolce 80 g

CASA MODENA

Prosciutto Crudo Dolce

80 g
194,38 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CASA MODENA Stinco Golonka gotowana 650 g

CASA MODENA

Stinco Golonka gotowana

650 g
59,98 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store