Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Salami i fuet
ESPUNA Fuet d olot
Fuet d olot ESPUNA 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 19 opinii

ESPUNA Fuet d olot

150 g
ESPUNA
Hiszpania

Cena16,15 zł
107,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wyrób został poddany procesowi dojrzewania z ubytkiem wody.


ESPUNA Fuet d olot


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.10.2026

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla lubiących fueta.
05.12.2023
0
0
marta
zweryfikowano
Zgłaszam
super jak ktoś lubi
04.04.2023
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze zrobiona, smacznie przyprawiona.
26.12.2021
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wędlina jest zapakowana prawidłowo. Namawiam do spróbowania, warto bo są dobre.
20.10.2021
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość, smaczna. Kupuję stale
24.02.2021
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2024
0
0
Alla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2023
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2021
0
0
Marika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.05.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
107,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
JOTY
Marka:
ESPUNA
EAN:
8410060111608
Cena za kg:
107,67 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
ESPUNA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JOTY
EAN:
8410060111608

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w miejscu chłodnym i suchym.


Informacje producenta

Marka

Espuña


Marka standaryzowana

MarkaEspuña

Opis produktu

Wyrób został poddany procesowi dojrzewania z ubytkiem wody.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kiełbasa Fuet D'olot

Produkty z kategorii Salami i fuet

4.9
z 132 opinii
CASA MODENA Salami spianata calabra pik 80 g

CASA MODENA

Salami spianata calabra pik

80 g
162,38 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 213 opinii
GALBANI Salami Milano 100 g

GALBANI

Salami Milano

100 g
186,90 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
4.9
z 89 opinii
BELL Fuet 160 g

BELL

Fuet

160 g
91,81 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
PRIMAVERA. Salami Milano - plastry BIO 70 g

PRIMAVERA.

Salami Milano - plastry BIO

70 g
269,86 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
MARTINEZ SOMALO Kiełbasa fuet extra 130 g

MARTINEZ SOMALO

Kiełbasa fuet extra

130 g
115,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
GALBANI Salame Spianata 100 g

GALBANI

Salame Spianata

100 g
164,90 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
GALBANI Salame Napoli 80 g

GALBANI

Salame Napoli

80 g
202,38 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
ESPUNA Fuet d olot 150 g

ESPUNA

Fuet d olot

150 g
107,67 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 77 opinii
PICK Salami mini - kawałek 250 g

PICK

Salami mini - kawałek

250 g
131,00 zł/kg
Cena32,75 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
BIO VERDE Salami Toscanella - plastry BIO 80 g

BIO VERDE

Salami Toscanella - plastry BIO

80 g
287,38 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ESPUNA

4.9
z 94 opinii
ESPUNA Kiełbasa Chorizo Sarta pikantna 200 g

ESPUNA

Kiełbasa Chorizo Sarta pikantna

200 g
85,75 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
ESPUNA Chorizo all natural 80 g

ESPUNA

Chorizo all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
ESPUNA Espuńa Szynka gotowana 50% Duroc 80 g

ESPUNA

Espuńa Szynka gotowana 50% Duroc

80 g
164,38 zł/kg
Cena13,15 zł
Do koszyka
4.8
z 39 opinii
ESPUNA Szynka Serrano - plastry 120 g

ESPUNA

Szynka Serrano - plastry

120 g
183,25 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
ESPUNA Szynka reserva all natural 80 g

ESPUNA

Szynka reserva all natural

80 g
203,62 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
ESPUNA Salchichon all natural 80 g

ESPUNA

Salchichon all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
ESPUNA Polędwica lomo curdo all natural 80 g

ESPUNA

Polędwica lomo curdo all natural

80 g
162,38 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store