Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Szynki dojrzewające
ESPUNA Salchichon all natural
Salchichon all natural ESPUNA 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

ESPUNA Salchichon all natural

80 g
ESPUNA
Hiszpania

Cena10,99 zł
137,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt bez sztucznych dodatków. Brak konserwantów, bez barwników.


Cechy

bez glutenu


ESPUNA Salchichon all natural


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1438.00 kJ
17.1%
Wartość energetyczna (kcal)
346.00 kcal
17.3%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
9.00 g
45.0%
Węglowodany (g)
3.00 g
1.2%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
4.50 g
75.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
LUBIĘ TO
26.08.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna i bez konserwantów
29.09.2023
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.06.2025
0
0
Oleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2024
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2024
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2024
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.05.2024
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
137,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
JOTY
Marka:
ESPUNA
EAN:
8410060680500
Cena za kg:
137,38 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
ESPUNA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JOTY
EAN:
8410060680500

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Aby otworzyć, oderwij dolną część opak. Otworzyć 10 minut przed spożyciem.


Przechowywanie

Przechowywać w temp. od 0°C do 5°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 5


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Espuña


Marka standaryzowana

MarkaEspuña

Opis produktu

Produkt bez sztucznych dodatków. Brak konserwantów, bez barwników.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Salami kiełbasa wieprzowa

Produkty z kategorii Szynki dojrzewające

4.9
z 215 opinii
FAMILIE WEIN Szynka szwarcwaldzka - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka szwarcwaldzka - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
5.0
z 83 opinii
GALBANI Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 70 g

GALBANI

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

70 g
361,29 zł/kg
Cena25,29 zł
Do koszyka
4.9
z 197 opinii
GALBANI Szynka prosciutto crudo 70 g

GALBANI

Szynka prosciutto crudo

70 g
205,57 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
5.0
z 65 opinii
BELL Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona 70 g

BELL

Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona

70 g
114,14 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 159 opinii
BELL Szynka Szwarcwaldzka 70 g

BELL

Szynka Szwarcwaldzka

70 g
107,00 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 39 opinii
ESPUNA Szynka Serrano - plastry 120 g

ESPUNA

Szynka Serrano - plastry

120 g
183,25 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.8
z 120 opinii
BELL Szynka Landschinken 80 g

BELL

Szynka Landschinken

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
BELL Szynka Bauera 80 g

BELL

Szynka Bauera

80 g
92,38 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
ESPUNA Szynka reserva all natural 80 g

ESPUNA

Szynka reserva all natural

80 g
203,62 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
FAMILIE WEIN Szynka Luft suszona powietrzem - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka Luft suszona powietrzem - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
FAMILIE WEIN Szynka wędzona w ziołach - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka wędzona w ziołach - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
MARTINEZ SOMALO Szynka Serrano Gran Reserva 100 g

MARTINEZ SOMALO

Szynka Serrano Gran Reserva

100 g
164,50 zł/kg
Cena16,45 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
BELL Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 200 g

BELL

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

200 g
224,95 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
CASA MODENA Prosciutto Crudo Dolce 80 g

CASA MODENA

Prosciutto Crudo Dolce

80 g
194,38 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
ESPUNA Salchichon all natural 80 g

ESPUNA

Salchichon all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
Fumagali Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO 70 g

Fumagali

Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO

70 g
371,29 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
Fumagali Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO 70 g

Fumagali

Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO

70 g
242,71 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
ARGAL szynka serrano 60 g

ARGAL

szynka serrano

60 g
136,50 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka

Produkty marki ESPUNA

4.9
z 36 opinii
ESPUNA Chorizo all natural 80 g

ESPUNA

Chorizo all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
ESPUNA Kiełbasa Chorizo Sarta pikantna 200 g

ESPUNA

Kiełbasa Chorizo Sarta pikantna

200 g
85,75 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
ESPUNA Espuńa Szynka gotowana 50% Duroc 80 g

ESPUNA

Espuńa Szynka gotowana 50% Duroc

80 g
164,38 zł/kg
Cena13,15 zł
Do koszyka
4.8
z 39 opinii
ESPUNA Szynka Serrano - plastry 120 g

ESPUNA

Szynka Serrano - plastry

120 g
183,25 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
ESPUNA Szynka reserva all natural 80 g

ESPUNA

Szynka reserva all natural

80 g
203,62 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
ESPUNA Fuet d olot 150 g

ESPUNA

Fuet d olot

150 g
107,67 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 29 opinii
ESPUNA Polędwica lomo curdo all natural 80 g

ESPUNA

Polędwica lomo curdo all natural

80 g
162,38 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store