Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Szynki dojrzewające
FAMILIE WEIN Szynka Luft suszona powietrzem - plastry
Szynka Luft suszona powietrzem   plastry FAMILIE WEIN 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 64 opinii

FAMILIE WEIN Szynka Luft suszona powietrzem - plastry

80 g
FAMILIE WEIN

Cena7,29 zł
91,13 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt bezglutenowy, nie zawiera laktozy, nie zawiera dodatku wzmacniaczy smaku ani barwników.


FAMILIE WEIN Szynka Luft suszona powietrzem - plastry


Produkt dostępny
Dostępne warianty
FAMILIE WEIN Szynka wędzona w ziołach - plastry
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
983.00 kJ
11.7%
Wartość energetyczna (kcal)
236.00 kcal
11.8%
Tłuszcz (g)
15.00 g
21.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.40 g
32.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
5.00 g
83.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
64 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ciut drogawa, ale smaczna.
04.03.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne. Wysoka jakość. Osobiście jestem zadowolony.
15.03.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
OK. Dobry produkt.
04.03.2024
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra wędlina , polecam
05.02.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
bez zarzutu
16.01.2024
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
nie mam uwag
09.01.2024
0
0
Mieczysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka - OK!
04.10.2023
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe
19.09.2023
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna, doskonały smak i zapach. Idealna.
27.06.2023
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Salcesonsmaczny tylko zbyt tłusty.
27.11.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszna
25.10.2022
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
bez uwag
30.04.2022
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Aromatyczna, smaczna i doskonałej jakości.
25.04.2022
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Często kupuję wędlinę z Frisco bo jest smaczna.
03.08.2021
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku
06.02.2021
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Za każdym razem kupuję jedno lub dwa opakowania. Znakomita.
05.02.2021
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super polecam
10.12.2020
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze świeże wędliny
07.12.2020
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie próbowałam
06.12.2020
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość
30.11.2020
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
91,13 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
JOTY
Marka:
FAMILIE WEIN
EAN:
4003419011151
Cena za kg:
91,13 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
FAMILIE WEIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JOTY
EAN:
4003419011151

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu spożyć w ciągu 2-3 dni, przechowując w temperaturze maksymalnie +7°C. Przechowywać w temperaturze poniżej +7°C


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Familie Wein


Marka standaryzowana

MarkaFamilie Wein

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Produkt bezglutenowy, nie zawiera laktozy, nie zawiera dodatku wzmacniaczy smaku ani barwników.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez laktozy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Szynka suszona powietrzem

Produkty z kategorii Szynki dojrzewające

4.9
z 197 opinii
GALBANI Szynka prosciutto crudo 70 g

GALBANI

Szynka prosciutto crudo

70 g
205,57 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
5.0
z 83 opinii
GALBANI Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 70 g

GALBANI

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

70 g
361,29 zł/kg
Cena25,29 zł
Do koszyka
4.9
z 215 opinii
FAMILIE WEIN Szynka szwarcwaldzka - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka szwarcwaldzka - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
4.9
z 159 opinii
BELL Szynka Szwarcwaldzka 70 g

BELL

Szynka Szwarcwaldzka

70 g
107,00 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 65 opinii
BELL Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona 70 g

BELL

Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona

70 g
114,14 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 120 opinii
BELL Szynka Landschinken 80 g

BELL

Szynka Landschinken

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
BELL Szynka Bauera 80 g

BELL

Szynka Bauera

80 g
92,38 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 39 opinii
ESPUNA Szynka Serrano - plastry 120 g

ESPUNA

Szynka Serrano - plastry

120 g
183,25 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
BELL Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 200 g

BELL

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

200 g
224,95 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
CASA MODENA Prosciutto Crudo Dolce 80 g

CASA MODENA

Prosciutto Crudo Dolce

80 g
194,38 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
ESPUNA Salchichon all natural 80 g

ESPUNA

Salchichon all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
FAMILIE WEIN Szynka Luft suszona powietrzem - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka Luft suszona powietrzem - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
FAMILIE WEIN Szynka wędzona w ziołach - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka wędzona w ziołach - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
Fumagali Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO 70 g

Fumagali

Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO

70 g
371,29 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
ESPUNA Szynka reserva all natural 80 g

ESPUNA

Szynka reserva all natural

80 g
203,62 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
MARTINEZ SOMALO Szynka Serrano Gran Reserva 100 g

MARTINEZ SOMALO

Szynka Serrano Gran Reserva

100 g
164,50 zł/kg
Cena16,45 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
Fumagali Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO 70 g

Fumagali

Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO

70 g
242,71 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
ARGAL szynka serrano 60 g

ARGAL

szynka serrano

60 g
136,50 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka

Produkty marki FAMILIE WEIN

4.9
z 215 opinii
FAMILIE WEIN Szynka szwarcwaldzka - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka szwarcwaldzka - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
FAMILIE WEIN Szynka wędzona w ziołach - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka wędzona w ziołach - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store