Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Szynki dojrzewające
BELL Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP
Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP BELL 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 34 opinii

BELL Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

200 g
BELL
Włochy

Cena44,99 zł
224,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
6%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
produkt najwyższej jakości, smak doskonały
24.07.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
20.01.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupowałam kilkukrotnie, jestem zadowolona z jakości, jedynie czasami trudno jest rozdzielić poszczególne płaty tak aby ich nie rozerwać co, gdy potrzebujemy całych plastrów, bywa problematyczne.
11.01.2024
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
jak dla mnie za grubo krojona - to tylko moja gust - nie jest to negatywna opinia
10.10.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna
03.10.2023
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna szynka dojrzewająca Dobrze spakowana ilość w sam raz Polecam
09.05.2023
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza w waszej ofercie
27.04.2023
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszna z rukolą gruszką i serem pleśniowym
16.01.2023
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
wygląda znakomicie ale jeszcze nie spróbowana
21.12.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry zestaw, idealny do rucoli, parmezanu, ale i do past.
16.10.2022
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka warta swojej ceny, bardzo smaczna i bez azotynu sodu lub innych konserwantów.
19.06.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
duże opakowanie, krucha, nie za słona
25.04.2022
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Genialny smak.
05.04.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
5/5 bardzodobra
29.11.2021
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Iullia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Ivanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.12.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
224,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
BELL
Marka:
BELL
EAN:
8023085092335
Cena za kg:
224,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
BELL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BELL
EAN:
8023085092335

Produkty z kategorii Szynki dojrzewające

4.9
z 215 opinii
FAMILIE WEIN Szynka szwarcwaldzka - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka szwarcwaldzka - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
5.0
z 83 opinii
GALBANI Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 70 g

GALBANI

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

70 g
361,29 zł/kg
Cena25,29 zł
Do koszyka
4.9
z 197 opinii
GALBANI Szynka prosciutto crudo 70 g

GALBANI

Szynka prosciutto crudo

70 g
205,57 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
5.0
z 65 opinii
BELL Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona 70 g

BELL

Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona

70 g
114,14 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 159 opinii
BELL Szynka Szwarcwaldzka 70 g

BELL

Szynka Szwarcwaldzka

70 g
107,00 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 39 opinii
ESPUNA Szynka Serrano - plastry 120 g

ESPUNA

Szynka Serrano - plastry

120 g
183,25 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.8
z 120 opinii
BELL Szynka Landschinken 80 g

BELL

Szynka Landschinken

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
BELL Szynka Bauera 80 g

BELL

Szynka Bauera

80 g
92,38 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
ESPUNA Szynka reserva all natural 80 g

ESPUNA

Szynka reserva all natural

80 g
203,62 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
FAMILIE WEIN Szynka Luft suszona powietrzem - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka Luft suszona powietrzem - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
FAMILIE WEIN Szynka wędzona w ziołach - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka wędzona w ziołach - plastry

80 g
91,13 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
MARTINEZ SOMALO Szynka Serrano Gran Reserva 100 g

MARTINEZ SOMALO

Szynka Serrano Gran Reserva

100 g
164,50 zł/kg
Cena16,45 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
BELL Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 200 g

BELL

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

200 g
224,95 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
CASA MODENA Prosciutto Crudo Dolce 80 g

CASA MODENA

Prosciutto Crudo Dolce

80 g
194,38 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
ESPUNA Salchichon all natural 80 g

ESPUNA

Salchichon all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
Fumagali Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO 70 g

Fumagali

Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO

70 g
371,29 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
Fumagali Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO 70 g

Fumagali

Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO

70 g
242,71 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
ARGAL szynka serrano 60 g

ARGAL

szynka serrano

60 g
136,50 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka

Produkty marki BELL

4.9
z 285 opinii
BELL Salami delikatesowe 100 g

BELL

Salami delikatesowe

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 323 opinii
BELL Salami pepperoni 100 g

BELL

Salami pepperoni

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 89 opinii
BELL Fuet 160 g

BELL

Fuet

160 g
91,81 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
4.9
z 118 opinii
BELL Mortadella 120 g

BELL

Mortadella

120 g
98,75 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
4.9
z 163 opinii
BELL Salami z orzechami 70 g

BELL

Salami z orzechami

70 g
102,14 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
5.0
z 65 opinii
BELL Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona 70 g

BELL

Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona

70 g
114,14 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 159 opinii
BELL Szynka Szwarcwaldzka 70 g

BELL

Szynka Szwarcwaldzka

70 g
107,00 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 46 opinii
BELL Salami z oliwkami 80 g

BELL

Salami z oliwkami

80 g
90,63 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.8
z 120 opinii
BELL Szynka Landschinken 80 g

BELL

Szynka Landschinken

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
BELL Szynka Bauera 80 g

BELL

Szynka Bauera

80 g
92,38 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
BELL Salami z orzechami 200 g

BELL

Salami z orzechami

200 g
86,45 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
BELL Salami camembert 200 g

BELL

Salami camembert

200 g
91,75 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store