Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Salami
BELL Salami z orzechami
Salami z orzechami BELL 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 163 opinii

BELL Salami z orzechami

70 g
BELL
Polska

Cena7,15 zł
102,14 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
163 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeden ze świetnych produktów na które trafiłam. Świetny smak.💯💯
31.12.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Tak pakowane kupiłam po raz pierwszy - wydaje się, że to porcja akurat na dwa śniadania. Wszystko w porządku, tylko cena mogłaby być niższa
11.12.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, ale to kwestia smaku
22.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacja
21.02.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
twardy orzech ale pyszny
18.12.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, a orzechy dodają niezłego aromatu.
28.10.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez zastrzeżeń
29.07.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam
11.01.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna!
13.11.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam to
09.11.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
08.11.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Na prawdę dobry produkt!
01.09.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pychota
28.08.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne, polecam
18.07.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam, pyszne salami.
29.06.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne moje ulubione salami
08.06.2023
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
01.04.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne,dłuższy termin
27.02.2023
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
25.01.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne salami, zdecydowanie polecam
14.09.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
102,14 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
BELL
Marka:
BELL
EAN:
5901752579590
Cena za kg:
102,14 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
BELL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BELL
EAN:
5901752579590

Produkty z kategorii Salami

4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 323 opinii
BELL Salami pepperoni 100 g

BELL

Salami pepperoni

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 285 opinii
BELL Salami delikatesowe 100 g

BELL

Salami delikatesowe

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 166 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami delikatesowe - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami delikatesowe - plastry

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 182 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami dębickie - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami dębickie - plastry

100 g
95,90 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
4.9
z 163 opinii
BELL Salami z orzechami 70 g

BELL

Salami z orzechami

70 g
102,14 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 79 opinii
SOKOŁÓW Salami w obsypce pomidorowej 100 g

SOKOŁÓW

Salami w obsypce pomidorowej

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 67 opinii
SOKOŁÓW Salami w obsypce z zielonej papryki - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami w obsypce z zielonej papryki - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
SOKOŁÓW Salami w obsypce texas 100 g

SOKOŁÓW

Salami w obsypce texas

100 g
86,90 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.7
z 49 opinii
OLEWNIK Salami rogal plastry (160g-240g) 200 g

OLEWNIK

Salami rogal plastry (160g-240g)

~200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 46 opinii
BELL Salami z oliwkami 80 g

BELL

Salami z oliwkami

80 g
90,63 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
Fumagali Salami milano- dojrzewające plastry BIO 70 g

Fumagali

Salami milano- dojrzewające plastry BIO

70 g
235,57 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.8
z 86 opinii
ŁUKÓW Salami łukowskie 100 g

ŁUKÓW

Salami łukowskie

100 g
94,50 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
BELL Salami z orzechami 200 g

BELL

Salami z orzechami

200 g
86,45 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
BELL Salami camembert 200 g

BELL

Salami camembert

200 g
91,75 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
ASTA Salami pepperoni - plastry 150 g

ASTA

Salami pepperoni - plastry

~150 g
75,67 zł/kg
Cena11,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 132 opinii
MORLINY Salami ostródzkie - plastry 100 g

MORLINY

Salami ostródzkie - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

Produkty marki BELL

4.9
z 285 opinii
BELL Salami delikatesowe 100 g

BELL

Salami delikatesowe

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 323 opinii
BELL Salami pepperoni 100 g

BELL

Salami pepperoni

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 159 opinii
BELL Szynka Szwarcwaldzka 70 g

BELL

Szynka Szwarcwaldzka

70 g
107,00 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 65 opinii
BELL Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona 70 g

BELL

Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona

70 g
114,14 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 118 opinii
BELL Mortadella 120 g

BELL

Mortadella

120 g
98,75 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
4.9
z 89 opinii
BELL Fuet 160 g

BELL

Fuet

160 g
91,81 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
4.8
z 120 opinii
BELL Szynka Landschinken 80 g

BELL

Szynka Landschinken

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
BELL Szynka Bauera 80 g

BELL

Szynka Bauera

80 g
92,38 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 46 opinii
BELL Salami z oliwkami 80 g

BELL

Salami z oliwkami

80 g
90,63 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
BELL Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 200 g

BELL

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

200 g
224,95 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
BELL Salami z orzechami 200 g

BELL

Salami z orzechami

200 g
86,45 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
BELL Salami camembert 200 g

BELL

Salami camembert

200 g
91,75 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store