Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Salami
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry
Salami pepperoni   plastry SOKOŁÓW 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 312 opinii

SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry

100 g
SOKOŁÓW

Cena8,49 zł
84,90 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Jest to produkt o charakterystycznym wyglądzie i smaku, które zawdzięcza dodaniu specyficznej przyprawy z wyciągiem z papryki.
Długotrwały proces produkcji oraz dbałość o najwyższą jakość gwarantują bardzo wysoką jakość.

Salami przeznaczone na kanapki, koreczki lub jako znakomity dodatek do pizzy.

Cechy

produkt o wysokiej jakości

min. 120 plastrów na pizzę

smak zaczyna się od mięsa


SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry


Produkt dostępny
Dostępne warianty
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2092.00 kJ
24.9%
Wartość energetyczna (kcal)
505.00 kcal
25.3%
Tłuszcz (g)
45.00 g
64.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
3.10 g
1.2%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Białko (g)
22.00 g
44.0%
Sól (g)
3.90 g
65.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
312 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre salami
04.06.2026
0
0
Julian
zweryfikowano
Zgłaszam
Salami
19.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo cienkie plastry.
03.01.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Długa data ważności
29.11.2024
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne.
04.10.2024
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne peperoni na kanapkę albo do pizzy, zapiekanki. Niekiedy jednak potrafi mieć twarda ciągnąca obwódkę.
12.07.2024
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
nieuszkodzone i długa data spożycia
11.03.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione salami. Uważam, że najlepsze do pizzy.
14.02.2024
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszotka 🙂👍
14.02.2024
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
29.01.2024
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze do zapiekanek i pizzy!
09.01.2024
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zawsze smaczne i dobra jakość
24.11.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
moje ulubione salami
14.11.2023
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne salami pepperoni, jest ok.
25.10.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedno z lepszych
24.10.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre ale mogłyby być tańsze
17.10.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne salami. cienko krojone. smaczna posypka. dobre składniki.
04.10.2023
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
09.09.2023
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, lekko pikantne
06.09.2023
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze salami na rynku!
01.09.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
84,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5902310007326
Cena za kg:
84,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5902310007326

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze: Od +1 °C do +10 °C. Po otwarciu opakowania produkt zachowuje gwarantowaną jakość przez 72 godziny, w zalecanych warunkach przechowywania.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

72


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 10


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Sokołów


Marka standaryzowana

MarkaSokołów

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Produkt bezglutenowy


O marce

Sokołów Tradycja od 1899


O producencie

Uznane sokołowskie receptury - starannie dobrane


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Salami z Dębicy

Wariant peperoni

Produkty z kategorii Salami

4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 323 opinii
BELL Salami pepperoni 100 g

BELL

Salami pepperoni

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 285 opinii
BELL Salami delikatesowe 100 g

BELL

Salami delikatesowe

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 163 opinii
BELL Salami z orzechami 70 g

BELL

Salami z orzechami

70 g
102,14 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 166 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami delikatesowe - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami delikatesowe - plastry

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 182 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami dębickie - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami dębickie - plastry

100 g
95,90 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
4.7
z 49 opinii
OLEWNIK Salami rogal plastry (160g-240g) 200 g

OLEWNIK

Salami rogal plastry (160g-240g)

~200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 46 opinii
BELL Salami z oliwkami 80 g

BELL

Salami z oliwkami

80 g
90,63 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
Fumagali Salami milano- dojrzewające plastry BIO 70 g

Fumagali

Salami milano- dojrzewające plastry BIO

70 g
235,57 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.9
z 79 opinii
SOKOŁÓW Salami w obsypce pomidorowej 100 g

SOKOŁÓW

Salami w obsypce pomidorowej

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 67 opinii
SOKOŁÓW Salami w obsypce z zielonej papryki - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami w obsypce z zielonej papryki - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
SOKOŁÓW Salami w obsypce texas 100 g

SOKOŁÓW

Salami w obsypce texas

100 g
86,90 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.8
z 86 opinii
ŁUKÓW Salami łukowskie 100 g

ŁUKÓW

Salami łukowskie

100 g
94,50 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
ASTA Salami pepperoni - plastry 150 g

ASTA

Salami pepperoni - plastry

~150 g
75,67 zł/kg
Cena11,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 52 opinii
BELL Salami z orzechami 200 g

BELL

Salami z orzechami

200 g
86,45 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
BELL Salami camembert 200 g

BELL

Salami camembert

200 g
91,75 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka
4.9
z 132 opinii
MORLINY Salami ostródzkie - plastry 100 g

MORLINY

Salami ostródzkie - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 655 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 309 opinii
SOKOŁÓW Polędwica łososiowa 90 g

SOKOŁÓW

Polędwica łososiowa

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store