Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wieprzowina
Schab
SOKOŁÓW Schab wieprzowy bez kości (880g-1320g)
Schab wieprzowy bez kości (880g 1320g) SOKOŁÓW 1.10kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 131 opinii

SOKOŁÓW Schab wieprzowy bez kości (880g-1320g)

~1.1 kg
SOKOŁÓW
Polska

Cena37,49 zł
34,08 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 8 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
131 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
3%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Schab wyglada pieknie i pachnie jak nalezy. Jest jedrny, bez jednego kawaleczka tluszczu, idealnie cienki w przekroju. Beda z niego cudowne schabowe na niedzielny obiad. Ale. Problem polega na tym, ze zamawiajac spodziewalam sie go wiecej. Bylo powiedziane 880-1320g, przedplacone 1100, a ja dostalam 800g, czyli ponizej dolnej granicy. To robi roznice. Teraz jestem w klopocie, bo mam za malo miesa na obiad i musze kombinowac. Prosze, zrobcie inne widelki wagowe i pilnujcie minimalnej wagi. Nie odpowiadam za innych kupujacych, ale ja nie bede tego schabu kupowac, dopoki cos sie nie zmieni.
25.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyglądał tak jak na zdjęciu, więc był ok.
05.05.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
19.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Chudy schab, świeży
26.06.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę mały kawałek otrzymałam.
06.01.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Chude mięso w relatywnie dobrej cenie i jakości.
05.08.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez uwag
13.03.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
10.02.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Towar zgodny z opisem
23.12.2022
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, dwa obiady dla dwóch osób. Smaczne mięso.
13.10.2022
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe mięso na różne okazje. Sposób opakowania jest taki jak trzeba. Ładne, jakościowo dobre mięso wieprzowe.
13.04.2022
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Wieprzowina pierwszej klasy.
12.04.2022
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko jest zapakowane zgodnie z wymogami.
06.04.2022
0
0
Krysyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe mięso na różne okazje.
10.03.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładne, jakościowo dobre mięso wieprzowe. Jest tak soczysta i pyszna z piekarnika. Opakowanie jest dobrze dobrane.
24.12.2021
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Często wieprzowina gości na moim stole.
03.12.2021
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Etykieta czytelna a opakowanie jest szczelne. To jest tanie a zdrowe mięso. Ładne, jakościowo dobre mięso wieprzowe.
07.11.2021
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze zapakowana, szczelnie i skutecznie.
02.11.2021
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Sposób opakowania jest taki jak trzeba. polecam
02.08.2021
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
05.02.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,08 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.1 kg
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
2900910
Cena za kg:
34,08 zł/kg
Waga:
1.1 kg
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
2900910

Produkty z kategorii Schab

4.9
z 660 opinii
DOLINA DOBRA Filet ze schabu wieprzowego plastry 300 g

DOLINA DOBRA

Filet ze schabu wieprzowego plastry

300 g
42,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 131 opinii
SOKOŁÓW Schab wieprzowy bez kości (880g-1320g) 1.1 kg

SOKOŁÓW

Schab wieprzowy bez kości (880g-1320g)

~1.1 kg
34,08 zł/kg
Cena37,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 276 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g) 1.5 kg

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g)

~1.5 kg
23,33 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 203 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra kotlet 360 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra kotlet

360 g
38,19 zł/kg
Cena13,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 124 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra (560g-840g) 700 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra (560g-840g)

~700 g
33,56 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 350 opinii
FRISCO FRESH Schab wieprzowy bez kości 630 g

FRISCO FRESH

Schab wieprzowy bez kości

~630 g
40,30 zł/kg
Cena25,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 77 opinii
FARMY ROZTOCZA Schab wieprzowy w plastrach BIO 300 g

FARMY ROZTOCZA

Schab wieprzowy w plastrach BIO

300 g
64,97 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 58 opinii
SOKOŁÓW Schab Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Schab Jak u dziadka

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 10 opinii
SOKOŁÓW Dziś Pieczemy Schab wieprzowy ze śliwką do zapieczenia (1200g-1800g) 1.5 kg

SOKOŁÓW Dziś Pieczemy

Schab wieprzowy ze śliwką do zapieczenia (1200g-1800g)

~1.5 kg
37,99 zł/kg
Cena56,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 656 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 17 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 430 opinii
SOKOŁÓW Mięso mielone wołowe 400 g

SOKOŁÓW

Mięso mielone wołowe

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store