Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Boczek
W kostce
SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony w kostce
Boczek surowy wędzony w kostce SOKOŁÓW 75g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 628 opinii

SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony w kostce

75 g
SOKOŁÓW

Cena5,75 zł
76,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

98 % mięsa

bez dodatku fosforanów

bez dodatku glutaminianu monosodowego

do jajecznicy, do sałatek, do zup


SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony w kostce


Produkt dostępny
Data przydatności: około 18 dni

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1152.00 kJ
13.7%
Wartość energetyczna (kcal)
278.00 kcal
13.9%
Tłuszcz (g)
24.00 g
34.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
11.00 g
55.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
15.00 g
30.0%
Sól (g)
2.00 g
33.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
628 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
10%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
01.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
03.12.2025
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Super jakość.
26.11.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję często, bo nie lubię kroić samodzielnie
22.11.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry, pachnący wędzonką
06.10.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku.
04.09.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry do jajecznicy .
17.05.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
12.05.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo "nierówny". niektóre partie bardzo fajne, dobrze się podsmażają, a czasami są takie które w ogóle nie chcą się podsmażyć, pozostają gumowe zamiast się przyprażyć
21.01.2025
1
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
25.12.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
W porównaniu z boczkiem innych firm zdecydowana przewaga tluszczu nad kawalkami mięsa.
09.12.2024
1
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Porcja w sam raz np na jedną jajecznicę.
04.11.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Małe opakowanie w cenie dużego
10.05.2024
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez zastrzeżeń
18.03.2024
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, świeże. Wysoka jakość. Ja osobiście jestem zadowolony.
15.03.2024
0
0
Cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybko, sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Brawo
11.03.2024
0
0
alina
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
08.03.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Taki jak oczekiwałam
27.02.2024
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
20.02.2024
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
29.01.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
76,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562471216
Cena za kg:
76,67 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562471216

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 48 godzin Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej - map.


Informacje producenta

Marka

Sokołów


Marka standaryzowana

MarkaSokołów

Podmarka

Sub Brand Excellent Line


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Sokołów Quality Gwarancja najwyższej jakości Wyjątkowe smaki


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Boczek surowy wędzony

Wariant w kostce

Produkty z kategorii W kostce

4.9
z 766 opinii
MORLINY Boczek w słupkach 130 g

MORLINY

Boczek w słupkach

130 g
42,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 628 opinii
SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony w kostce 75 g

SOKOŁÓW

Boczek surowy wędzony w kostce

75 g
76,67 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 655 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 16 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store