Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Mięso mielone
Wołowe
SOKOŁÓW Mięso mielone wołowe
Mięso mielone wołowe SOKOŁÓW 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 430 opinii

SOKOŁÓW Mięso mielone wołowe

400 g
SOKOŁÓW
Polska

Cena18,99 zł
47,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 5 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
430 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre mięso od razu czuć — pachnie konkretnie, smaży się jak trzeba i nagle nawet zwykły makaron zaczyna mieć ambicje 😄
28.06.2026
1
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Tłuste bardzo, odbija się po nim.
01.04.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie czasami ( rzadko) jest erzacem tatara, jak je dobrze przyprawię i od razu zjem 🤩😎👍️
31.03.2026
0
2
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
mięso ok, chociaż trochę rozwodnione, ale dobra cena
06.02.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo miło zaskoczyła mnie jakość mięsa: świeżyna, bez podcieków i dobry ciemny kolor, bez tłustych kawałków - Sokołów jest najlepszy, dobry wybór dostawcy.
04.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
trochę tłuste
18.12.2025
1
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku, wytapia się mało tłuszczu/wody.
21.08.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️💯💯
03.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre i świeże
29.06.2025
1
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże mięsko i dobre w smaku
13.06.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobrej jakości. Polecam.
17.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupowalam juz kilka razy, jakosc bardzo dobra gdy musimy kupic gotowe zmielone mieso wolowe. Do tej pory nie trafilam na niepozadane elementy typu kawalki skory czy chrzastki. Oby tak zostalo!
28.04.2025
0
0
Yanina
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety mięso było nieświeże. Musiałam wyrzucić.
10.04.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Słaba jakość miesa
08.04.2025
1
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
27.12.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
23.12.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
05.08.2024
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
ok ok ok
12.12.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Generalnie nie przepadam za wołowiną (stąd te cztery gwiazdki), kupuję je, bo wiem, wbrew różnym opiniom, że w wołowinie znajdują się niezbędne dla mojego organizmu składniki. To mielone jest super, w smaku dobre, chude, świeże.
21.11.2023
0
4
Bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajne chude smaczne
12.08.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562631009
Cena za kg:
47,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562631009

Produkty z kategorii Wołowe

4.9
z 430 opinii
SOKOŁÓW Mięso mielone wołowe 400 g

SOKOŁÓW

Mięso mielone wołowe

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 300 opinii
SOKOŁÓW Wołowina po tatarsku 200 g

SOKOŁÓW

Wołowina po tatarsku

200 g
73,45 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 269 opinii
Nowość
ŁUKÓW Metka tatarska 200 g

ŁUKÓW

Metka tatarska

200 g
53,95 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
67,50 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 656 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
94,90 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 628 opinii
SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony w kostce 75 g

SOKOŁÓW

Boczek surowy wędzony w kostce

75 g
76,67 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 1072 opinii
SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Boczek surowy wędzony - plastry

100 g
74,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 653 opinii
SOKOŁÓW Szynka z piersi indyka -plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka z piersi indyka -plastry

120 g
68,25 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 242 opinii
SOKOŁÓW Szynka konserwowa - plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka konserwowa - plastry

120 g
63,75 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 166 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami delikatesowe - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami delikatesowe - plastry

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 182 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami dębickie - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami dębickie - plastry

100 g
95,90 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
4.9
z 184 opinii
SOKOŁÓW Polędwica sopocka 100 g

SOKOŁÓW

Polędwica sopocka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
46,81 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store