Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Salami
Fumagali Salami milano- dojrzewające plastry BIO
Salami milano  dojrzewające plastry BIO Fumagali 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 19 opinii

Fumagali Salami milano- dojrzewające plastry BIO

70 g
Fumagali
Włochy

Cena16,49 zł
235,57 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze salami jakie jadłam.
03.05.2026
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
05.11.2025
1
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
1
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2025
0
0
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
235,57 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
Fumagali
EAN:
8002469590018
Cena za kg:
235,57 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
Fumagali
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8002469590018

Produkty z kategorii Salami

4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 285 opinii
BELL Salami delikatesowe 100 g

BELL

Salami delikatesowe

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 324 opinii
BELL Salami pepperoni 100 g

BELL

Salami pepperoni

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 166 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami delikatesowe - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami delikatesowe - plastry

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 182 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami dębickie - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami dębickie - plastry

100 g
95,90 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
4.9
z 163 opinii
BELL Salami z orzechami 70 g

BELL

Salami z orzechami

70 g
102,14 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
SOKOŁÓW Salami w obsypce texas 100 g

SOKOŁÓW

Salami w obsypce texas

100 g
86,90 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
5.0
z 67 opinii
SOKOŁÓW Salami w obsypce z zielonej papryki - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami w obsypce z zielonej papryki - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 79 opinii
SOKOŁÓW Salami w obsypce pomidorowej 100 g

SOKOŁÓW

Salami w obsypce pomidorowej

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 49 opinii
OLEWNIK Salami rogal plastry (160g-240g) 200 g

OLEWNIK

Salami rogal plastry (160g-240g)

~200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 46 opinii
BELL Salami z oliwkami 80 g

BELL

Salami z oliwkami

80 g
90,63 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
Fumagali Salami milano- dojrzewające plastry BIO 70 g

Fumagali

Salami milano- dojrzewające plastry BIO

70 g
235,57 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.8
z 86 opinii
ŁUKÓW Salami łukowskie 100 g

ŁUKÓW

Salami łukowskie

100 g
94,50 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
BELL Salami z orzechami 200 g

BELL

Salami z orzechami

200 g
86,45 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
BELL Salami camembert 200 g

BELL

Salami camembert

200 g
91,75 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
ASTA Salami pepperoni - plastry 150 g

ASTA

Salami pepperoni - plastry

~150 g
75,67 zł/kg
Cena11,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 132 opinii
MORLINY Salami ostródzkie - plastry 100 g

MORLINY

Salami ostródzkie - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

Produkty marki Fumagali

4.9
z 25 opinii
Fumagali Pancetta- boczek wieprzowy dojrzewający w plastrach BIO 70 g

Fumagali

Pancetta- boczek wieprzowy dojrzewający w plastrach BIO

70 g
235,57 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
Fumagali Bresaola- szynka wołowa dojrzewająca BIO 70 g

Fumagali

Bresaola- szynka wołowa dojrzewająca BIO

70 g
357,00 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
Fumagali Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO 70 g

Fumagali

Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO

70 g
371,29 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
Fumagali Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO 70 g

Fumagali

Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO

70 g
242,71 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store