Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Dojrzewające
Fumagali Bresaola- szynka wołowa dojrzewająca BIO
Bresaola  szynka wołowa dojrzewająca BIO Fumagali 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 10 opinii

Fumagali Bresaola- szynka wołowa dojrzewająca BIO

70 g
Fumagali
Włochy

Cena24,99 zł
357,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Chuda, zupełnie pozbawiona warstwy tłuszczu, cienko pokrojona, bardzo smaczna.
03.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.10.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
357,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
Fumagali
EAN:
8002469590063
Cena za kg:
357,00 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
Fumagali
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8002469590063

Produkty z kategorii Dojrzewające

4.9
z 144 opinii
WIERZEJKI Szynka dębowa dojrzewająca - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dębowa dojrzewająca - plastry

~170 g
73,47 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 165 opinii
ŁUKÓW Szynka dojrzewająca 100 g

ŁUKÓW

Szynka dojrzewająca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
Fumagali Bresaola- szynka wołowa dojrzewająca BIO 70 g

Fumagali

Bresaola- szynka wołowa dojrzewająca BIO

70 g
357,00 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
PAWĘTA Szynka z daniela dojrzewająca plastry bezglutenowa - Pawęta 65 g

PAWĘTA

Szynka z daniela dojrzewająca plastry bezglutenowa - Pawęta

65 g
292,15 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
PAWĘTA Udziec z jelenia dojrzewający plastry bezglutenowy 65 g

PAWĘTA

Udziec z jelenia dojrzewający plastry bezglutenowy

65 g
306,92 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
PAWĘTA Jagnięcina dojrzewająca plastry bezglutenowa - Pawęta 65 g

PAWĘTA

Jagnięcina dojrzewająca plastry bezglutenowa - Pawęta

65 g
292,15 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka

Produkty marki Fumagali

5.0
z 19 opinii
Fumagali Salami milano- dojrzewające plastry BIO 70 g

Fumagali

Salami milano- dojrzewające plastry BIO

70 g
235,57 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
Fumagali Pancetta- boczek wieprzowy dojrzewający w plastrach BIO 70 g

Fumagali

Pancetta- boczek wieprzowy dojrzewający w plastrach BIO

70 g
235,57 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
Fumagali Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO 70 g

Fumagali

Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO

70 g
371,29 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
Fumagali Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO 70 g

Fumagali

Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO

70 g
242,71 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store