Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Dojrzewające
WIERZEJKI Szynka dębowa dojrzewająca - plastry
Szynka dębowa dojrzewająca   plastry WIERZEJKI 170g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 144 opinii

WIERZEJKI Szynka dębowa dojrzewająca - plastry

~170 g
WIERZEJKI

Cena12,49 zł
73,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 13 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
WIERZEJKI Szynka Wierzejska tradycyjna
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
144 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
4%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, jeśli lubi się wędliny dojrzewające.
03.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
ldoskonałe
23.12.2025
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
15.05.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wędlina grubo pokrojona. Bardzo smaczna, ale nie do ugryzienia.
28.10.2024
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża, smaczna
18.09.2024
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak jak zwykle doskonały
28.02.2024
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Tu jakość jest na pierwszym planie, a ja bardzo lubię takie właśnie wyroby.
12.01.2024
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Wow. Dla koneserów.
01.11.2023
0
0
Gajane
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały smak
30.08.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Swiezą i smaczna
15.08.2023
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna! Polecam.
01.08.2023
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
doskonale
21.07.2023
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
dla konesera smakosza - dla mnie SUPER
04.07.2023
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
doskonała
03.04.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smak
08.03.2023
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna szynka, lepiej smakuje niż wygląda
26.11.2022
0
0
lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko OK1
15.11.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
ulubiona wędlina syna (dorosłego)
04.10.2022
0
0
Yuri
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smacznie
20.09.2022
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Super jakość.
14.09.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
73,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
WIERZEJKI
Marka:
WIERZEJKI
EAN:
290227
Cena za kg:
73,47 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
WIERZEJKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIERZEJKI
EAN:
290227

Produkty z kategorii Dojrzewające

4.9
z 144 opinii
WIERZEJKI Szynka dębowa dojrzewająca - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dębowa dojrzewająca - plastry

~170 g
73,47 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 165 opinii
ŁUKÓW Szynka dojrzewająca 100 g

ŁUKÓW

Szynka dojrzewająca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
Fumagali Bresaola- szynka wołowa dojrzewająca BIO 70 g

Fumagali

Bresaola- szynka wołowa dojrzewająca BIO

70 g
357,00 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
PAWĘTA Szynka z daniela dojrzewająca plastry bezglutenowa - Pawęta 65 g

PAWĘTA

Szynka z daniela dojrzewająca plastry bezglutenowa - Pawęta

65 g
292,15 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
PAWĘTA Udziec z jelenia dojrzewający plastry bezglutenowy 65 g

PAWĘTA

Udziec z jelenia dojrzewający plastry bezglutenowy

65 g
306,92 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
PAWĘTA Jagnięcina dojrzewająca plastry bezglutenowa - Pawęta 65 g

PAWĘTA

Jagnięcina dojrzewająca plastry bezglutenowa - Pawęta

65 g
292,15 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WIERZEJKI

4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
49,71 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
67,00 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 154 opinii
WIERZEJKI Baleron gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron gotowany - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 137 opinii
WIERZEJKI Baleron zbójnicki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron zbójnicki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 202 opinii
Nowość
WIERZEJKI Żeberka wędzone - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Żeberka wędzone - kawałek

~300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 230 opinii
WIERZEJKI Schab pieczony z majerankiem - plastry 170 g

WIERZEJKI

Schab pieczony z majerankiem - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 190 opinii
WIERZEJKI Boczek wędzony surowy - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek wędzony surowy - plastry

~170 g
51,12 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store