Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Drobiowe
Indyk
WIERZEJKI Szynka pieczona z indyka - plastry
Szynka pieczona z indyka   plastry WIERZEJKI 170g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 101 opinii

WIERZEJKI Szynka pieczona z indyka - plastry

~170 g
WIERZEJKI

Cena11,89 zł
69,94 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
WIERZEJKI Szynka z indyka - plastry
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
101 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
17%
3
1%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
wędlina mogłaby być cieniej pokrojona
24.03.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre bo drobniejsze.Nie lubię ogromnych.
02.09.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystkie wędliny są źle pakowane. Albo są w tych płaskich "pudełkach" z plastiku, które rzekomo dają się zamknąć po otwarciu (nie dają), albo tak jak ta, pakowane są w coś porażającego, z punktu widzenia ochrony środowiska, w tym lasów. Normalny papier, jest "podklejony" bardzo cienką folią, to powoduje, że wędlina jest paskudnie wilgotna. Więc masa zachodu - wyjąć, plastry osuszyć papierowym ręcznikiem, rozłożyć, żeby jeszcze obeschły, zawinąć w odpowiedni papier (typu pergamin, mam resztki, już nie można kupić) i dopiero normalnie włożyć do lodówki. Jak duża rodzina może zjeść całe opakowanie na kolację w dniu zakupu, to problemu nie ma....
06.08.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna,dobrze doprawiona-brawa dla producenta
20.05.2024
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
bez smaku
16.04.2024
0
0
Raman
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka pieczona z indyka - plastry to absolutnie pyszne danie! Doskonała kompozycja soczystego mięsa indyka i aromatycznych przypraw sprawia, że każdy kęs to prawdziwa uczta dla podniebienia. Smakowita szynka pieczona z indyka to doskonały wybór dla miłośników wyrafinowanych smaków i zdrowych posiłków. Polecam wszystkim, którzy chcą delektować się wyjątkowym smakiem tradycyjnej kuchni polskiej!
15.01.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam, bardzo smaczna
05.09.2023
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
03.08.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna ,ale nie poleży za dlugo
04.07.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość, zawsze świeża.
01.07.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, świeża.
20.05.2023
0
0
Regina
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
23.04.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna,dobry wyglad i jedt swieza
08.04.2023
0
0
J@G
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna w smaku, ale trzeba ją szybko jeść, bo traci cechy spożywcze.
18.07.2022
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna i świeża
10.07.2022
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam do kanapki z dodatkiem sałaty. Trwałe i estetyczne, przeznaczone do wędliny. Świeża, pachnąca i absolutnie smaczna.
24.05.2022
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetnie zapakowana i dostarczona.
23.02.2022
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Warto kupić tak dobrą wędlinę.
07.12.2021
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wędlina jest delikatna dlatego musi być dobrze opakowana i jest. Absolutnie fantastyczny smak i dobra jakość. Do bułeczki do chleba z serem i warzywami.
23.11.2021
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Śliska, nie ładny zapach
21.08.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
WIERZEJKI
Marka:
WIERZEJKI
EAN:
290149
Cena za kg:
69,94 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
WIERZEJKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIERZEJKI
EAN:
290149

Produkty z kategorii Indyk

4.9
z 653 opinii
SOKOŁÓW Szynka z piersi indyka -plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka z piersi indyka -plastry

120 g
68,25 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 102 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Indyk z kotła 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Indyk z kotła

~150 g
122,33 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 101 opinii
WIERZEJKI Szynka pieczona z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka pieczona z indyka - plastry

~170 g
69,94 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 103 opinii
WIERZEJKI Szynka z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z indyka - plastry

~170 g
69,71 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 55 opinii
WIERZEJKI Szynka z piersi indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z piersi indyka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 131 opinii
SOKOLIKI Szyneczka tostowa z indyka 100 g

SOKOLIKI

Szyneczka tostowa z indyka

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.7
z 82 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet pieczony (120g-180g) 150 g

INDYKPOL Samo dobro

Filet pieczony (120g-180g)

~150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 232 opinii
INDYKPOL Szynka złota z piersi z indyka 300 g

INDYKPOL

Szynka złota z piersi z indyka

300 g
38,83 zł/kg
Cena11,65 zł
Do koszyka
4.8
z 75 opinii
INDYKPOL Osełka pierś maślana z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Osełka pierś maślana z indyka (120g-180g)

~150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 56 opinii
INDYKPOL Alba filet gotowany z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Alba filet gotowany z indyka (120g-180g)

~150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 70 opinii
INDYKPOL Szynka delikatesowa z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Szynka delikatesowa z indyka (120g-180g)

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.7
z 29 opinii
INDYKPOL Szynka z Indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Szynka z Indyka (120g-180g)

~150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.6
z 54 opinii
WIERZEJKI Filet z indyka pieczony - plastry 170 g

WIERZEJKI

Filet z indyka pieczony - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.7
z 34 opinii
INDYKPOL Bianka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Bianka (120g-180g)

~150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.3
z 14 opinii
INDYKPOL Smakołyk puchatka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Smakołyk puchatka (120g-180g)

~150 g
92,60 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
4.7
z 48 opinii
INDYKPOL Filet specjał (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Filet specjał (120g-180g)

~150 g
72,60 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 21 opinii
INDYKPOL Delika szynka gotowana z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Delika szynka gotowana z indyka (120g-180g)

~150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WIERZEJKI

4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
49,71 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 103 opinii
WIERZEJKI Szynka z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z indyka - plastry

~170 g
69,71 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 55 opinii
WIERZEJKI Szynka z piersi indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z piersi indyka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 154 opinii
WIERZEJKI Baleron gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron gotowany - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 137 opinii
WIERZEJKI Baleron zbójnicki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron zbójnicki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
67,00 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 230 opinii
WIERZEJKI Schab pieczony z majerankiem - plastry 170 g

WIERZEJKI

Schab pieczony z majerankiem - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store