Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Drobiowe
Indyk
WIERZEJKI Filet z indyka pieczony - plastry
Filet z indyka pieczony   plastry WIERZEJKI 170g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 54 opinii

WIERZEJKI Filet z indyka pieczony - plastry

~170 g
WIERZEJKI

Cena8,99 zł
52,88 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 13 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
54 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
69%
4
28%
3
2%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Indyk smaczny. Generalnie wolęwędliny pieczone niż wędzone.
18.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
"Ciekawa" wędlina, na wierzchu jest coś, w rodzaju ostrej pasty, dodaje smaku.
19.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
To bardzo smaczna wędlina, z krojona z kawałka, a kawałek po wierzchu pokryty czymś, co ma nieco ostry, ale przyjemny smak. Po przyniesieniu, zasługuje na 5, ale niestety opakowanie. Żeby wędlina nie wyschła, pakowana jest w papier od wewnątrz złączony z cieniutką folią. Na początku, tak to wkładałam do lodówki i następnego dnia, wędlina była nieprzyjemnie wilgotna i śliska. Teraz przepakowuję od razu do zwykłego papieru śniadaniowego, a to powoduje, że wysycha. Tak źle i tak niedobrze...
16.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pierwszego i drugiego dnia po kupieniu bardzo smaczne, z wierzchu jest pokryte czymś o ciekawym, trochę ostrym smaku. Ponieważ ta wędlina jest zawsze krojona, nie może dłużej leżeć, bo wysycha. Chciałabym, żeby można było kupić kawałek, a nie plasterki....
09.05.2025
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna wędlina, delikatnie przyprawiona czymś o ostrzejszym smaku. Niestety trzeciego dnia już sucha - a jeśli pozostawiona w opakowaniu w którym przyjechała (papier poklejony cienką folią) to robi się mokra i mało apetyczna. Czyli zjadać dokąd dobra. ;)
04.03.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna wędlina - jednak sposób pakowania sprawia, że nie mogę dać 5. Jest ciasno zwinięta w papier, który jest podklejony folią! Po odwinięciu, wędlina jest wilgotna, co powoduje szybsze psucie. Pakuję ją w papier śniadaniowy, ale jest zbyt cienki, a odpowiedniego (pergamin) nie ma gdzie kupić.
28.01.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę drewniany smak tak jakby przeleżały wysuszony
11.06.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra wędlina,indyk. Brawa dla producenra
20.05.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży, dobra jakość, smaczny
29.11.2023
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre ale trochę nieświeże.
20.11.2022
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
doskonałe
26.09.2022
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie mój smak ale do zjedzenia
03.09.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne!
30.06.2022
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wędlina jest delikatna dlatego musi być dobrze opakowana i jest.
22.05.2022
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie zasługuje na najwyższą ocenę. Wędlina z Frisco jest wyjątkowa.
07.05.2022
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza szynka z piersi indyka!!!
24.12.2021
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały smak, najlepsza dla mnie. Wędlina jest zapakowana prawidłowo. Polecam do kanapki z dodatkiem sałaty.
24.11.2021
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, pachnąca i absolutnie smaczna. To są najlepsze wędliny w dobrej cenie. Prawidłowy i higieniczny sposób pakowania.
09.11.2021
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
drugi raz nacięłam się na ta wędlinę ;/ niestety wygląda na zdjęciu Ok, a jest to taka mielonka
22.02.2021
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
całkiem ok.
21.12.2020
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
52,88 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
WIERZEJKI
Marka:
WIERZEJKI
EAN:
290534
Cena za kg:
52,88 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
WIERZEJKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIERZEJKI
EAN:
290534

Produkty z kategorii Indyk

4.9
z 653 opinii
SOKOŁÓW Szynka z piersi indyka -plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka z piersi indyka -plastry

120 g
68,25 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 102 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Indyk z kotła 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Indyk z kotła

~150 g
122,33 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 131 opinii
SOKOLIKI Szyneczka tostowa z indyka 100 g

SOKOLIKI

Szyneczka tostowa z indyka

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 232 opinii
INDYKPOL Szynka złota z piersi z indyka 300 g

INDYKPOL

Szynka złota z piersi z indyka

300 g
38,83 zł/kg
Cena11,65 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
WIERZEJKI Szynka pieczona z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka pieczona z indyka - plastry

~170 g
69,94 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 103 opinii
WIERZEJKI Szynka z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z indyka - plastry

~170 g
69,71 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 55 opinii
WIERZEJKI Szynka z piersi indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z piersi indyka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.7
z 82 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet pieczony (120g-180g) 150 g

INDYKPOL Samo dobro

Filet pieczony (120g-180g)

~150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 70 opinii
INDYKPOL Szynka delikatesowa z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Szynka delikatesowa z indyka (120g-180g)

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.7
z 29 opinii
INDYKPOL Szynka z Indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Szynka z Indyka (120g-180g)

~150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 56 opinii
INDYKPOL Alba filet gotowany z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Alba filet gotowany z indyka (120g-180g)

~150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.6
z 54 opinii
WIERZEJKI Filet z indyka pieczony - plastry 170 g

WIERZEJKI

Filet z indyka pieczony - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 75 opinii
INDYKPOL Osełka pierś maślana z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Osełka pierś maślana z indyka (120g-180g)

~150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.3
z 14 opinii
INDYKPOL Smakołyk puchatka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Smakołyk puchatka (120g-180g)

~150 g
92,60 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
INDYKPOL Bianka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Bianka (120g-180g)

~150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.7
z 48 opinii
INDYKPOL Filet specjał (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Filet specjał (120g-180g)

~150 g
72,60 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 21 opinii
INDYKPOL Delika szynka gotowana z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Delika szynka gotowana z indyka (120g-180g)

~150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WIERZEJKI

4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
49,71 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
67,00 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 154 opinii
WIERZEJKI Baleron gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron gotowany - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 137 opinii
WIERZEJKI Baleron zbójnicki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron zbójnicki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 202 opinii
Nowość
WIERZEJKI Żeberka wędzone - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Żeberka wędzone - kawałek

~300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 230 opinii
WIERZEJKI Schab pieczony z majerankiem - plastry 170 g

WIERZEJKI

Schab pieczony z majerankiem - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 190 opinii
WIERZEJKI Boczek wędzony surowy - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek wędzony surowy - plastry

~170 g
51,12 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store