Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Drobiowe
Indyk
INDYKPOL Smakołyk puchatka (120g-180g)
Smakołyk puchatka (120g 180g) INDYKPOL 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.3
z 14 opinii

INDYKPOL Smakołyk puchatka (120g-180g)

~150 g
INDYKPOL
Polska

Cena13,89 zł
92,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.3
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
36%
3
7%
2
7%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Drogo, nie polecam
10.07.2022
3
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez żadnych obaw, wędlina jest zapakowana prawidłowo.
21.08.2021
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Po dwóch dniach niestety robi się sliski i nie nadaje do spożycia. Wygląda ciekawie ale smak średni.
27.07.2021
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dzieciaki uwielbiają ten smakołyk! 😉
22.12.2020
1
1
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dziecko lubi.
26.11.2020
1
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.01.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.12.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.07.2024
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.07.2022
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2022
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
92,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
CM
Marka:
INDYKPOL
EAN:
293656
Cena za kg:
92,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
INDYKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
CM
EAN:
293656

Produkty z kategorii Indyk

4.9
z 653 opinii
SOKOŁÓW Szynka z piersi indyka -plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka z piersi indyka -plastry

120 g
68,25 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 102 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Indyk z kotła 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Indyk z kotła

~150 g
122,33 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 101 opinii
WIERZEJKI Szynka pieczona z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka pieczona z indyka - plastry

~170 g
69,94 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 103 opinii
WIERZEJKI Szynka z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z indyka - plastry

~170 g
69,71 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 55 opinii
WIERZEJKI Szynka z piersi indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z piersi indyka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 132 opinii
SOKOLIKI Szyneczka tostowa z indyka 100 g

SOKOLIKI

Szyneczka tostowa z indyka

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.7
z 82 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet pieczony (120g-180g) 150 g

INDYKPOL Samo dobro

Filet pieczony (120g-180g)

~150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 232 opinii
INDYKPOL Szynka złota z piersi z indyka 300 g

INDYKPOL

Szynka złota z piersi z indyka

300 g
38,83 zł/kg
Cena11,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.8
z 56 opinii
INDYKPOL Alba filet gotowany z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Alba filet gotowany z indyka (120g-180g)

~150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 75 opinii
INDYKPOL Osełka pierś maślana z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Osełka pierś maślana z indyka (120g-180g)

~150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 70 opinii
INDYKPOL Szynka delikatesowa z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Szynka delikatesowa z indyka (120g-180g)

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.7
z 29 opinii
INDYKPOL Szynka z Indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Szynka z Indyka (120g-180g)

~150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.6
z 54 opinii
WIERZEJKI Filet z indyka pieczony - plastry 170 g

WIERZEJKI

Filet z indyka pieczony - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.7
z 34 opinii
INDYKPOL Bianka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Bianka (120g-180g)

~150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.3
z 14 opinii
INDYKPOL Smakołyk puchatka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Smakołyk puchatka (120g-180g)

~150 g
92,60 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
4.7
z 48 opinii
INDYKPOL Filet specjał (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Filet specjał (120g-180g)

~150 g
72,60 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 21 opinii
INDYKPOL Delika szynka gotowana z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Delika szynka gotowana z indyka (120g-180g)

~150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki INDYKPOL

4.8
z 16 opinii
INDYKPOL Pasztet pieczony 320 g

INDYKPOL

Pasztet pieczony

320 g
24,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 96 opinii
INDYKPOL Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe 180 g

INDYKPOL

Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe

180 g
38,83 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 2016 opinii
INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
27,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 406 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso z uda indyka na gulasz 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso z uda indyka na gulasz

400 g
41,97 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 579 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
38,88 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 124 opinii
INDYKPOL Sznycle z piersi indyka Premium 260 g

INDYKPOL

Sznycle z piersi indyka Premium

260 g
65,35 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 814 opinii
INDYKPOL Sznycle z fileta indyka 360 g

INDYKPOL

Sznycle z fileta indyka

360 g
49,69 zł/kg
friscontowa cena
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 275 opinii
INDYKPOL Samo dobro Polędwiczka z indyka (320g-460g) 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Polędwiczka z indyka (320g-460g)

~400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 425 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet z piersi indyka (800g-1200g) 1 kg

INDYKPOL Samo dobro

Filet z piersi indyka (800g-1200g)

~1 kg
44,99 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 339 opinii
INDYKPOL Zestaw kulinarny z indyka 1 kg

INDYKPOL

Zestaw kulinarny z indyka

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 262 opinii
INDYKPOL Pasztet żurawina (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet żurawina (160g-240g)

~200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 154 opinii
INDYKPOL Pasztet śliwka (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet śliwka (160g-240g)

~200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 241 opinii
INDYKPOL Pasztet z borowikami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z borowikami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.6
z 35 opinii
INDYKPOL Pasztet z bakaliami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z bakaliami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 206 opinii
INDYKPOL Serdelki z piersią indyka 300 g

INDYKPOL

Serdelki z piersią indyka

300 g
28,50 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store