Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Mięso mielone
Drobiowe
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka
Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka Samo dobro INDYKPOL 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 578 opinii

INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
INDYKPOL

Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
33,73 zł/kg
15,55 zł
cena przed obniżką (13% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

gwarancja 100 % jakości


INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka


Produkt dostępny
Data przydatności: około 5 dni
Dostępne warianty
INDYKPOL Samo dobro Mięso z uda indyka na gulasz
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
545.00 kJ
6.5%
Wartość energetyczna (kcal)
130.00 kcal
6.5%
Tłuszcz (g)
5.00 g
7.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.50 g
7.5%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
21.00 g
42.0%
Sól (g)
0.75 g
12.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
578 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
9%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Było swiezo
17.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
jakościowo dobre
22.02.2026
0
0
zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
29.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
27.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
27.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jskosc
12.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Super mięsko.
31.08.2025
0
0
Mag
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny
23.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyszły dobre kotleciki na parze💪
21.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Termin ważności
30.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięso smaczne, delikatne i estetyczne, używam od dłuższego czasu.
06.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre i smaczne
28.04.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Mieso z fileta z piersi z indyka to zdecydowanie lepszy produkt niz mieso mielone z indyka tej samej firmy. Polecam
28.04.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Łatwe w obróbce - kotlety, pulpety, klops... Wydaje mi się nieco tlustawe.
04.03.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe.
03.12.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
11.11.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
wygląda ok, jak na razie poszło do zamrażarki.
04.11.2024
0
1
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięso było świeże
10.09.2024
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże, z odpowiedni terminem do spozycia
26.08.2024
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, chude mięso, dobrze zapakowane
23.07.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,73 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
INDYKPOL
Marka:
INDYKPOL
EAN:
5901869016742
Cena za kg:
33,73 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
INDYKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDYKPOL
EAN:
5901869016742

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Usuń pergamin znajdujący się pod wstęgą mięsa. Do spożycia po obróbce cieplnej.


Przechowywanie

przechowywać w temperaturze od -1 °C do 2 °C zużyć bezpośrednio po otwarciu opakowania


Warunki przechowywania

Min. temp. °C -1

Maks. temp. °C 2


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Indykpol


Marka standaryzowana

MarkaIndykpol

Podmarka

Podmarka Samo dobro


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Produkt Polski


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mięso na kotlety

Wariant z fileta z piersi indyka

Produkty z kategorii Drobiowe

4.9
z 2013 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 578 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
15,55 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 355 opinii

56% taniej

KURCZAK ZAGRODOWY Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego 380 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego

380 g
29,97 zł/kg
Cena promocyjna5,00 zł
11,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 401 opinii
KURCZAK SIELSKI Mięso mielone z kurczaka - świeże 400 g

KURCZAK SIELSKI

Mięso mielone z kurczaka - świeże

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Produkty marki INDYKPOL

4.9
z 2013 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 405 opinii

17% taniej

INDYKPOL Samo dobro Mięso z uda indyka na gulasz 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso z uda indyka na gulasz

400 g
34,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
16,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 207 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki classic bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki classic bezglutenowe

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
INDYKPOL Filetki z Indykiem 200 g

INDYKPOL

Filetki z Indykiem

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 96 opinii
INDYKPOL Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe 180 g

INDYKPOL

Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe

180 g
38,83 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 57 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki z serem bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki z serem bezglutenowe

200 g
31,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 103 opinii

17% taniej

INDYKPOL Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g) 800 g

INDYKPOL

Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g)

~800 g
31,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
INDYKPOL Pasztet pieczony 320 g

INDYKPOL

Pasztet pieczony

320 g
24,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 122 opinii
INDYKPOL Sznycle z piersi indyka Premium 260 g

INDYKPOL

Sznycle z piersi indyka Premium

260 g
65,35 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 813 opinii
INDYKPOL Sznycle z fileta indyka 360 g

INDYKPOL

Sznycle z fileta indyka

360 g
49,69 zł/kg
friscontowa cena
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 274 opinii
INDYKPOL Samo dobro Polędwiczka z indyka (320g-460g) 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Polędwiczka z indyka (320g-460g)

~400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 425 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet z piersi indyka (800g-1200g) 1 kg

INDYKPOL Samo dobro

Filet z piersi indyka (800g-1200g)

~1 kg
44,99 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 338 opinii
INDYKPOL Zestaw kulinarny z indyka 1 kg

INDYKPOL

Zestaw kulinarny z indyka

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 206 opinii
INDYKPOL Serdelki z piersią indyka 300 g

INDYKPOL

Serdelki z piersią indyka

300 g
28,50 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 241 opinii
INDYKPOL Pasztet z borowikami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z borowikami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store