Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Mięso mielone
Drobiowe
INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka
Mięso mielone na kotlety z indyka INDYKPOL 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

39% taniej

4.9
z 2015 opinii

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
INDYKPOL

Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
16,98 zł/kg
13,99 zł
cena przed obniżką (39% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mięso mielone na kotlety z indyka Indykpol to produkt, który znakomicie sprawdzi się w przygotowaniu kotletów mielonych, ale też innych potraw. Zmielenie mięsa pozwala na łatwe łączenie go z innymi składnikami i szybkie formowanie kotletów. Posiada unikalny i wyrazisty smak, za co jest powszechnie doceniane.

Mięso mielone, które proponujemy, zawiera aż 92,6% nogi indyczej z dodatkiem nieiwelkiej ilości wody oraz soli. Daje to mięso o konsystencji, która ułatwia formowanie dowolnych rozmiarów kotletów, w zależności od preferencji. Produkt charakteryzuje się świeżością, przyjemnym, naturalnym aromatem oraz odpowiednią, niewielką ilością tłuszczu. To wszystko sprawia, ze doskonale sprawdzi się w każdej kuchni.

Mięso mielone z indyka Indykpol to baza dla wielu potraw:

  • Kotlety z indyka z mięsa mielonego
  • Pulpeciki z indyczego mięsa mielonego w sosie pomidorowym
  • Delikatne burgery z mięsa mielonego z indyka

Cechy

gwarancja 100% jakości


INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka


Produkt dostępny
Data przydatności: około 6 dni
Tagi
promocja
bez cukru
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
632.00 kJ
7.5%
Wartość energetyczna (kcal)
151.00 kcal
7.6%
Tłuszcz (g)
8.80 g
12.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.90 g
14.5%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
18.00 g
36.0%
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
2015 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
6%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Soczyste kotlety:) Polecam!🚀
30.09.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
19.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre na kotlety
26.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
DOBRE MIĘSO, SPRAWDZONE
25.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre polecam
21.11.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
29.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Rozumiem, że to jest czyszczenie magazynów, skoro zamawiam 17.10 u transport przyjeżdża pi godznie 20,a termin ważności jest do 19.10
17.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zdrowe mięso.
17.10.2025
0
0
Henryka
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale na kotlety mielone, bardzo smaczne, mogą być pulpety w roznych sosach wg upodobania.
20.09.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra alternatywa dla mięsa wieprzowego.
10.09.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i dość chude mięso
05.09.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry skład, wygodne opakowanie
24.08.2025
0
0
Mag
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny
23.08.2025
0
0
Henryka
zweryfikowano
Zgłaszam
To jest produkt, który zawsze kupuję i robię z tego pyszne kotlety mielone bez dodawania mięs wieprzowych.
31.07.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
19.07.2025
0
0
MONIKA
zweryfikowano
Zgłaszam
W mięsie było dużo wody. Podczas smażenia kotletów bardzo pryskały...
30.04.2025
1
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i delikatne.
23.04.2025
0
0
Felicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Przed wszystkim świeże 👍
08.04.2025
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
smakowało gościom
17.03.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Długi termin przydatności. Zgodne z zamówieniem
17.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
INDYKPOL
Marka:
INDYKPOL
EAN:
5901869000147
Cena za kg:
16,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
INDYKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDYKPOL
EAN:
5901869000147

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Warunki przechowywania

Min. temp. °C:-1
Maks. temp. °C:2


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od -1°C do 2°C

Przygotowanie i stosowanie

Usuń pergamin znajdujący się pod wstęgą mięsa. Do spożycia po obróbce cieplnej.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Opis produktu

Mięso z indyka na kotlety to produkt, który powstał w odpowiedzi na potrzeby konsumentów - to łatwe i szybkie w przygotowaniu wysokiej jakości rozdrobnione mięso indycze. Mięso z indyka charakteryzuje się obniżoną zawartością tłuszczu i jest rekomendowane przez dietetyków. Idealne do przygotowywania kotletów, zapiekanek, czy spaghetti.

Marka

Indykpol


Marka standaryzowana

Marka:Indykpol


Podmarka

Podmarka:Samo dobro


O marce

Smak i zdrowie na co dzień Gdzie szukać niepowtarzalnego i doskonałego smaku? W mięsach, szlachetnych szynkach, wędzonkach, powszechnie lubianych kiełbasach, parówkach i pasztetach oferowanych przez Indykpol. Chcąc komponować zdrowe i smaczne posiłki dla całej rodziny warto sięgnąć po produkty Indykpolu wykonane z najwyższej jakości surowców, według sprawdzonych i starannie dobranych receptur. Indykpol jest firmą specjalizującą się w produkcji mięsa indyczego, kurczęcego, gęsiego i ich przetworów, dostępnych na terenie całego kraju dzięki ogólnopolskiej sieci dystrybucji.

Pochodzenie

:pochodzenie mięsa: Polska

Produkty z kategorii Drobiowe

4.9
z 2015 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 579 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
15,55 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 357 opinii

56% taniej

KURCZAK ZAGRODOWY Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego 380 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego

380 g
29,97 zł/kg
Cena promocyjna5,00 zł
11,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 402 opinii
KURCZAK SIELSKI Mięso mielone z kurczaka - świeże 400 g

KURCZAK SIELSKI

Mięso mielone z kurczaka - świeże

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Produkty marki INDYKPOL

4.9
z 579 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
15,55 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 406 opinii

17% taniej

INDYKPOL Samo dobro Mięso z uda indyka na gulasz 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso z uda indyka na gulasz

400 g
34,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
16,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 208 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki classic bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki classic bezglutenowe

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
INDYKPOL Filetki z Indykiem 200 g

INDYKPOL

Filetki z Indykiem

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 16 opinii
INDYKPOL Pasztet pieczony 320 g

INDYKPOL

Pasztet pieczony

320 g
24,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.7
z 57 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki z serem bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki z serem bezglutenowe

200 g
31,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 103 opinii

17% taniej

INDYKPOL Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g) 800 g

INDYKPOL

Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g)

~800 g
31,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 96 opinii
INDYKPOL Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe 180 g

INDYKPOL

Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe

180 g
38,83 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 339 opinii
INDYKPOL Zestaw kulinarny z indyka 1 kg

INDYKPOL

Zestaw kulinarny z indyka

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 814 opinii
INDYKPOL Sznycle z fileta indyka 360 g

INDYKPOL

Sznycle z fileta indyka

360 g
49,69 zł/kg
friscontowa cena
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 425 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet z piersi indyka (800g-1200g) 1 kg

INDYKPOL Samo dobro

Filet z piersi indyka (800g-1200g)

~1 kg
44,99 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 124 opinii
INDYKPOL Sznycle z piersi indyka Premium 260 g

INDYKPOL

Sznycle z piersi indyka Premium

260 g
65,35 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 275 opinii
INDYKPOL Samo dobro Polędwiczka z indyka (320g-460g) 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Polędwiczka z indyka (320g-460g)

~400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 241 opinii
INDYKPOL Pasztet z borowikami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z borowikami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 262 opinii
INDYKPOL Pasztet żurawina (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet żurawina (160g-240g)

~200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store