Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Drób
Filet z indyka
INDYKPOL Samo dobro Polędwiczka z indyka (320g-460g)
Polędwiczka z indyka (320g 460g) Samo dobro INDYKPOL 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 275 opinii

INDYKPOL Samo dobro Polędwiczka z indyka (320g-460g)

~400 g
INDYKPOL

Cena19,99 zł
49,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 4 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
275 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
400 g polędwiczki
09.05.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna jakość produktu, długi termin ważności
16.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże mięso, ładne kawałki
02.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża
25.01.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Polędwiczka ma różowiutki kolor i wygląda na świeżą. Zobaczymy po otwarciu.
03.01.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️👍️
07.12.2025
0
0
violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra cena
10.10.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest OK.
12.07.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
krótki termin ważności
27.05.2025
0
0
Felicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, polecam!
28.02.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️bardzo dobra jakość
22.02.2025
0
0
Bea
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży produkt; w środku białe ścięgno-ta część wymagała wycięcia przed smażeniem
10.02.2025
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Polędwiczka super. Ale chciałem nabyć również sznycle z fileta z piersi indyka - były ( nie pierwszy raz ) niedostępne.
04.02.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
ładna, smaczna
07.10.2024
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
super jakość !
16.09.2024
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładny, świeży kawałek mięsa
11.07.2024
0
1
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️polecam
03.07.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko OK
12.04.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko zgodne z ocsekiwaniami
11.03.2024
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
świetne po usmażeniu
08.12.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
INDYKPOL
Marka:
INDYKPOL
EAN:
214684
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
INDYKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDYKPOL
EAN:
214684

Produkty z kategorii Filet z indyka

4.9
z 814 opinii
INDYKPOL Sznycle z fileta indyka 360 g

INDYKPOL

Sznycle z fileta indyka

360 g
49,69 zł/kg
friscontowa cena
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 275 opinii
INDYKPOL Samo dobro Polędwiczka z indyka (320g-460g) 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Polędwiczka z indyka (320g-460g)

~400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 425 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet z piersi indyka (800g-1200g) 1 kg

INDYKPOL Samo dobro

Filet z piersi indyka (800g-1200g)

~1 kg
44,99 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 409 opinii
FRISCO FRESH Filet z indyka (pakowany próżniowo) 600 g

FRISCO FRESH

Filet z indyka (pakowany próżniowo)

~600 g
53,32 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 254 opinii
FRISCO FRESH Polędwiczki z indyka 400 g

FRISCO FRESH

Polędwiczki z indyka

~400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 78 opinii
INDYKPOL Paluszki z fileta z piersi indyka 300 g

INDYKPOL

Paluszki z fileta z piersi indyka

300 g
57,17 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Produkty marki INDYKPOL

4.9
z 2015 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 579 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
15,55 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 405 opinii

17% taniej

INDYKPOL Samo dobro Mięso z uda indyka na gulasz 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso z uda indyka na gulasz

400 g
34,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
16,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 208 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki classic bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki classic bezglutenowe

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
INDYKPOL Filetki z Indykiem 200 g

INDYKPOL

Filetki z Indykiem

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 103 opinii

17% taniej

INDYKPOL Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g) 800 g

INDYKPOL

Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g)

~800 g
31,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 96 opinii
INDYKPOL Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe 180 g

INDYKPOL

Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe

180 g
38,83 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 57 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki z serem bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki z serem bezglutenowe

200 g
31,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
INDYKPOL Pasztet pieczony 320 g

INDYKPOL

Pasztet pieczony

320 g
24,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 123 opinii
INDYKPOL Sznycle z piersi indyka Premium 260 g

INDYKPOL

Sznycle z piersi indyka Premium

260 g
65,35 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 814 opinii
INDYKPOL Sznycle z fileta indyka 360 g

INDYKPOL

Sznycle z fileta indyka

360 g
49,69 zł/kg
friscontowa cena
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 338 opinii
INDYKPOL Zestaw kulinarny z indyka 1 kg

INDYKPOL

Zestaw kulinarny z indyka

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 425 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet z piersi indyka (800g-1200g) 1 kg

INDYKPOL Samo dobro

Filet z piersi indyka (800g-1200g)

~1 kg
44,99 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 241 opinii
INDYKPOL Pasztet z borowikami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z borowikami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 262 opinii
INDYKPOL Pasztet żurawina (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet żurawina (160g-240g)

~200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store