Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Parówki
Z indyka
INDYKPOL Serdelki z piersią indyka
Serdelki z piersią indyka INDYKPOL 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 206 opinii

INDYKPOL Serdelki z piersią indyka

300 g
INDYKPOL
Polska

Cena8,55 zł
28,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

gwarancja 100 % jakości

bez dodatku fosforanów, glutaminianu monosodowego

bez osłonek

Produkt polski

produkt bezglutenowy


INDYKPOL Serdelki z piersią indyka


Produkt dostępny
Data przydatności: około 15 dni

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
895.00 kJ
10.7%
Wartość energetyczna (kcal)
216.00 kcal
10.8%
Tłuszcz (g)
17.00 g
24.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.10 g
30.5%
Węglowodany (g)
1.90 g
0.7%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
2.10 g
35.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
206 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mają dobry skład, dobry smak, konsytencję nie rozlazłą.
25.09.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Zaczęłam jeść serdelki z indyka. Bardzo smaczne.
25.01.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smaczne. Polecam
20.01.2026
0
0
MAJA LAURA
zweryfikowano
Zgłaszam
W smaku są średnie
12.09.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne ale trochę trwardsze niż wieprzowe serdelki ale mają za to mniej kalorii, często je biorę
19.08.2025
0
1
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłam już kilka razy, zdecydowanie lepsze od parówek, delikatniejsze.
27.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie mam już czasu
17.02.2025
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne👍️
10.12.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię je i do tej pory nie zawiodłam się.
03.12.2024
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne ❤️
21.11.2024
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Są bardzo smaczne..
07.11.2024
0
0
Wioleta
zweryfikowano
Zgłaszam
Rzadko jadam parówki, ale te zamowilam bo mialy dobry sklad. Po sparzeniu nie bylo czuc brzydkiego zapachu tluszczu ktory czasami po parowkach sie wydzilela ii osiada na sciankach garnka. Naprawde smaczne i bede je zamawiac, polecam🙂
04.11.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne,
21.10.2024
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
15.10.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
INDYKPOL
Marka:
INDYKPOL
EAN:
5901869018739
Cena za kg:
28,50 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
INDYKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDYKPOL
EAN:
5901869018739

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 2 ℃ do 6 ℃. Po otwarciu opakowania spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Znak przekreślonego kłosa - PL-080-032


Informacje producenta

Marka

Indykpol


Marka standaryzowana

MarkaIndykpol

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serdelki Indykpolki

Wariant z piersią indyka

Produkty z kategorii Z indyka

4.9
z 208 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki classic bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki classic bezglutenowe

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
INDYKPOL Filetki z Indykiem 200 g

INDYKPOL

Filetki z Indykiem

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.7
z 57 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki z serem bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki z serem bezglutenowe

200 g
31,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 332 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z fileta z indyka bezglutenowe 160 g

TARCZYŃSKI

Parówki z fileta z indyka bezglutenowe

160 g
48,06 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 206 opinii
INDYKPOL Serdelki z piersią indyka 300 g

INDYKPOL

Serdelki z piersią indyka

300 g
28,50 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 37 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Parówki z indyka 150 g

TRADYCYJNE JADŁO

Parówki z indyka

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 89 opinii
WASĄG Parówki z indyka BIO 150 g

WASĄG

Parówki z indyka BIO

150 g
171,93 zł/kg
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 89 opinii
INDYKPOL Indykpolki Serdelki z piersią indyka pikantne z chedarem 300 g

INDYKPOL

Indykpolki Serdelki z piersią indyka pikantne z chedarem

300 g
28,97 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Produkty marki INDYKPOL

4.9
z 2015 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 579 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
15,55 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 406 opinii

17% taniej

INDYKPOL Samo dobro Mięso z uda indyka na gulasz 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso z uda indyka na gulasz

400 g
34,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
16,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 208 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki classic bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki classic bezglutenowe

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
INDYKPOL Filetki z Indykiem 200 g

INDYKPOL

Filetki z Indykiem

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 103 opinii

17% taniej

INDYKPOL Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g) 800 g

INDYKPOL

Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g)

~800 g
31,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 96 opinii
INDYKPOL Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe 180 g

INDYKPOL

Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe

180 g
38,83 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 57 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki z serem bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki z serem bezglutenowe

200 g
31,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.8
z 16 opinii
INDYKPOL Pasztet pieczony 320 g

INDYKPOL

Pasztet pieczony

320 g
24,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 124 opinii
INDYKPOL Sznycle z piersi indyka Premium 260 g

INDYKPOL

Sznycle z piersi indyka Premium

260 g
65,35 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 814 opinii
INDYKPOL Sznycle z fileta indyka 360 g

INDYKPOL

Sznycle z fileta indyka

360 g
49,69 zł/kg
friscontowa cena
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 275 opinii
INDYKPOL Samo dobro Polędwiczka z indyka (320g-460g) 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Polędwiczka z indyka (320g-460g)

~400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 339 opinii
INDYKPOL Zestaw kulinarny z indyka 1 kg

INDYKPOL

Zestaw kulinarny z indyka

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 425 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet z piersi indyka (800g-1200g) 1 kg

INDYKPOL Samo dobro

Filet z piersi indyka (800g-1200g)

~1 kg
44,99 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 241 opinii
INDYKPOL Pasztet z borowikami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z borowikami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store