Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Mięso mielone
Drobiowe
KURCZAK ZAGRODOWY Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego
Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego KURCZAK ZAGRODOWY 380g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

56% taniej

4.9
z 357 opinii

KURCZAK ZAGRODOWY Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego

380 g
KURCZAK ZAGRODOWY
Polska

Cena promocyjna5,00 zł
29,97 zł/kg
11,49 zł
cena przed obniżką (56% taniej)

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 3 dni
Tagi
promocja
Powiązane promocje
KURCZAK ZAGRODOWY Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego 380 g
5,00 zł/szt. kupując 2 szt.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
357 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
10.12.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre❤️
06.12.2025
0
0
Mag
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny
23.08.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
b. dobre
02.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże
26.06.2025
0
0
Ludwik
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne na pulpeciki
26.05.2025
0
0
Lilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
08.05.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże co dla mnie jest najwazniejsze Do tej pory unikałam kupowania mięsa we Frisco ale nie miałam racji Wszystkie produkty zakupione do tej pory zawsze przywożone świeże
19.03.2025
1
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Znakomite.
04.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,16 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
380 g
Dostawca:
SEDAR
Marka:
KURCZAK ZAGRODOWY
EAN:
5903157103080
Cena za kg:
13,16 zł/kg
Waga:
380 g
Marka:
KURCZAK ZAGRODOWY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SEDAR
EAN:
5903157103080

Produkty z kategorii Drobiowe

4.9
z 357 opinii

56% taniej

KURCZAK ZAGRODOWY Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego 380 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego

380 g
29,97 zł/kg
Cena promocyjna5,00 zł
11,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 2016 opinii
INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
27,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 579 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
38,88 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 402 opinii
KURCZAK SIELSKI Mięso mielone z kurczaka - świeże 400 g

KURCZAK SIELSKI

Mięso mielone z kurczaka - świeże

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Produkty marki KURCZAK ZAGRODOWY

4.9
z 1134 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Filety świeże klasa A (400g-600g) 500 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Filety świeże klasa A (400g-600g)

~500 g
53,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 421 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Zestaw rosołowy świeży 750 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Zestaw rosołowy świeży

~750 g
17,72 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 435 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Udo klasa A świeże 600 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Udo klasa A świeże

~600 g
29,25 zł/kg
Cena17,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 250 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Mięso z nogi (480g-720g) 600 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Mięso z nogi (480g-720g)

~600 g
44,32 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 261 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Podudzie klasa A świeże 550 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Podudzie klasa A świeże

~550 g
28,16 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 526 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Nogi (360g-540g) 450 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Nogi (360g-540g)

~450 g
37,76 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 430 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g-660g) 550 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g-660g)

~550 g
18,16 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 278 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak patroszony klasa A (1280g – 1920g) 1.6 kg

KURCZAK ZAGRODOWY

Kurczak patroszony klasa A (1280g – 1920g)

~1.6 kg
24,99 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 36 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Burgery drobiowe 260 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Burgery drobiowe

260 g
52,50 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 14 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Noga kurczaka zagrodowego wolnogotowana 500 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Noga kurczaka zagrodowego wolnogotowana

500 g
45,98 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g-2280g) 1.9 kg

KURCZAK ZAGRODOWY

Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g-2280g)

~1.9 kg
30,52 zł/kg
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store