Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kurczak
Tuszka
KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g-2280g)
Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g 2280g) KURCZAK ZAGRODOWY 1.90kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 13 opinii

KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g-2280g)

~1.9 kg
KURCZAK ZAGRODOWY

Cena57,99 zł
30,52 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 2 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
MAREK
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny kurczak.
23.11.2022
0
0
ANia
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
27.06.2021
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Batdzo dobrze doprawiony ,wyraźny smak jabłek i żurawiny ,bardzo smaczny.
28.03.2021
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Na szybki obiad z piekarnika super
09.03.2021
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2022
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2022
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2020
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
30,52 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.9 kg
Dostawca:
SEDAR
Marka:
KURCZAK ZAGRODOWY
EAN:
22229924
Cena za kg:
30,52 zł/kg
Waga:
1.9 kg
Marka:
KURCZAK ZAGRODOWY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SEDAR
EAN:
22229924

Produkty z kategorii Tuszka

4.8
z 278 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak patroszony klasa A (1280g – 1920g) 1.6 kg

KURCZAK ZAGRODOWY

Kurczak patroszony klasa A (1280g – 1920g)

~1.6 kg
24,99 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 266 opinii
FRISCO FRESH Kurczak tuszka (1120g-1680g) 1.4 kg

FRISCO FRESH

Kurczak tuszka (1120g-1680g)

~1.4 kg
17,85 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 222 opinii
KURCZAK SIELSKI Tuszka z kurczaka 1400-2100 g 1.8 kg

KURCZAK SIELSKI

Tuszka z kurczaka 1400-2100 g

~1.8 kg
18,44 zł/kg
Cena33,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 13 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g-2280g) 1.9 kg

KURCZAK ZAGRODOWY

Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g-2280g)

~1.9 kg
30,52 zł/kg
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Produkty marki KURCZAK ZAGRODOWY

4.9
z 356 opinii

56% taniej

KURCZAK ZAGRODOWY Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego 380 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego

380 g
29,97 zł/kg
Cena promocyjna5,00 zł
11,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 1133 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Filety świeże klasa A (400g-600g) 500 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Filety świeże klasa A (400g-600g)

~500 g
53,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 421 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Zestaw rosołowy świeży 750 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Zestaw rosołowy świeży

~750 g
17,72 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 248 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Mięso z nogi (480g-720g) 600 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Mięso z nogi (480g-720g)

~600 g
44,32 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 435 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Udo klasa A świeże 600 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Udo klasa A świeże

~600 g
29,25 zł/kg
Cena17,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 261 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Podudzie klasa A świeże 550 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Podudzie klasa A świeże

~550 g
28,16 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 526 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Nogi (360g-540g) 450 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Nogi (360g-540g)

~450 g
37,76 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 278 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak patroszony klasa A (1280g – 1920g) 1.6 kg

KURCZAK ZAGRODOWY

Kurczak patroszony klasa A (1280g – 1920g)

~1.6 kg
24,99 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 430 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g-660g) 550 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g-660g)

~550 g
18,16 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 14 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Noga kurczaka zagrodowego wolnogotowana 500 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Noga kurczaka zagrodowego wolnogotowana

500 g
45,98 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Burgery drobiowe 260 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Burgery drobiowe

260 g
52,50 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store