Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kurczak
Tuszka
FRISCO FRESH Kurczak tuszka (1120g-1680g)
Kurczak tuszka (1120g 1680g) FRISCO FRESH 1.40kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 266 opinii

FRISCO FRESH Kurczak tuszka (1120g-1680g)

~1.4 kg
FRISCO FRESH
Polska

Cena24,99 zł
17,85 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
266 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
1%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Kurczaczek pachnący . Przygotowany na roladę dla moich dzieci .Palce lizać.🔥👍️🔥👍️
10.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
💯👍️👍️👍️👍️👍️👍️
25.09.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Troszeczkę mało mięska więcej kości ,na przyszłość większe produkty.
04.09.2025
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Te kurczaki są naprawdę wspaniałe. Najlepsze, jakie udało mi się kupić. Polecam!
29.05.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Rosół wyszedł wyśmienity
12.02.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży , dobry kurczak
17.01.2025
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
ładnie oczyszczony, delikatne, miękkie mięso, dobrze, hermetycznie zapakowany
16.01.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
słaba jakość
13.01.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Pachnący jest ok👍️
07.01.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
👏 Polecam .
17.12.2024
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży, ładnie oczyszczony, delikatne mięso zarówno po ugotowaniu jak i upieczeniu
02.12.2024
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Spełnia moje oczekiwania no i cena przystępna.
01.10.2024
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
OK.👍️
18.06.2024
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
duzy w dobrej cenie
12.06.2024
1
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży, dobra waga do upieczenia
11.03.2024
1
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Chociaż faktycznie mały, to rosół na nim wyszedł wspaniały.
11.03.2024
1
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny kurczak, w sam raz na obiad dla dwóch osób.
06.03.2024
1
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Nieduży ale w doskonałej cenie :)
20.02.2024
1
0
Grażyna świeży,dobr... Grażyna świeży,dobrze wyglada
zweryfikowano
Zgłaszam
Swiezy
05.02.2024
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży kurczaczek w przystępnej cenie
31.01.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,85 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.4 kg
Dostawca:
JANEX
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22229967
Cena za kg:
17,85 zł/kg
Waga:
1.4 kg
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JANEX
EAN:
22229967

Produkty z kategorii Tuszka

4.8
z 278 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak patroszony klasa A (1280g – 1920g) 1.6 kg

KURCZAK ZAGRODOWY

Kurczak patroszony klasa A (1280g – 1920g)

~1.6 kg
24,99 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 266 opinii
FRISCO FRESH Kurczak tuszka (1120g-1680g) 1.4 kg

FRISCO FRESH

Kurczak tuszka (1120g-1680g)

~1.4 kg
17,85 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 222 opinii
KURCZAK SIELSKI Tuszka z kurczaka 1400-2100 g 1.8 kg

KURCZAK SIELSKI

Tuszka z kurczaka 1400-2100 g

~1.8 kg
18,44 zł/kg
Cena33,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 13 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g-2280g) 1.9 kg

KURCZAK ZAGRODOWY

Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g-2280g)

~1.9 kg
30,52 zł/kg
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store