Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kurczak
Skrzydełka
KURCZAK ZAGRODOWY Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g-660g)
Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g 660g) KURCZAK ZAGRODOWY 550g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 430 opinii

KURCZAK ZAGRODOWY Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g-660g)

~550 g
KURCZAK ZAGRODOWY

Cena9,99 zł
18,16 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 3 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
430 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
8%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Chyba miały dwa dni do końca ważności, zamawiając wiedziałam o tym. Nie smakowały mi, być może nie udały mi się w przygotowaniu. Były za twarde,
09.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo wygodna opcja!
07.02.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne!
07.11.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Zupka na tych skrzydełkach 💯
24.10.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże i idealne do opiekania lub na lekki rosołek
17.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️👍️👍️💪
08.10.2025
0
0
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
świeżutkie
13.08.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne skrzydelka
13.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Pełne mięska choć tak malutkie
14.05.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Skrzydełka były nieświeże ,śmierdziały
21.03.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️ najlepszy kurczak zagrodowy z Podlasia
04.03.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry produkt.Polecam!💯
16.10.2024
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
dużo mięsa bardzo dobry produkt
26.08.2024
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Skrzydełka świeże, w smaku ok
26.08.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, pyszne, wybredne dzieci zjadły ze smakiem 🔥
24.08.2024
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Skrzydełka gotowane w rosole ciągle były twarde co było bardzo dziwne ponieważ gotowany tam kawałek wołowiny był już miękki. Nie dało się ich zjeść. Spróbowałam jednego skrzydelka, ale było twarde i bez smaku. ka
09.08.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
W pierwszym opakowaniu bardzo porwane skrzydełka. Mięsko takie w strzępach. Drugie opakowanie było w porządku.
25.07.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Duze kawalki, dobrze poporcjowane
15.07.2024
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
dość długo się je gotuje lub piecze ale bardzo smaczne mięsko.
13.06.2024
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i świeże. Można upiec
11.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,16 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
550 g
Dostawca:
SEDAR
Marka:
KURCZAK ZAGRODOWY
EAN:
22223241
Cena za kg:
18,16 zł/kg
Waga:
550 g
Marka:
KURCZAK ZAGRODOWY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SEDAR
EAN:
22223241

Produkty z kategorii Skrzydełka

4.9
z 430 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g-660g) 550 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g-660g)

~550 g
18,16 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 244 opinii
KURCZAK SIELSKI Skrzydło klasy A z kurczaka 500g- 800g 650 g

KURCZAK SIELSKI

Skrzydło klasy A z kurczaka 500g- 800g

~650 g
23,06 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 274 opinii
FRISCO FRESH Skrzydełka z kurczaka (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Skrzydełka z kurczaka (400g-600g)

~500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Produkty marki KURCZAK ZAGRODOWY

4.9
z 357 opinii

56% taniej

KURCZAK ZAGRODOWY Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego 380 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego

380 g
29,97 zł/kg
Cena promocyjna5,00 zł
11,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 1134 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Filety świeże klasa A (400g-600g) 500 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Filety świeże klasa A (400g-600g)

~500 g
53,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 421 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Zestaw rosołowy świeży 750 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Zestaw rosołowy świeży

~750 g
17,72 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 250 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Mięso z nogi (480g-720g) 600 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Mięso z nogi (480g-720g)

~600 g
44,32 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 435 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Udo klasa A świeże 600 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Udo klasa A świeże

~600 g
29,25 zł/kg
Cena17,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 261 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Podudzie klasa A świeże 550 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Podudzie klasa A świeże

~550 g
28,16 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 526 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Nogi (360g-540g) 450 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Nogi (360g-540g)

~450 g
37,76 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 278 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak patroszony klasa A (1280g – 1920g) 1.6 kg

KURCZAK ZAGRODOWY

Kurczak patroszony klasa A (1280g – 1920g)

~1.6 kg
24,99 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 36 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Burgery drobiowe 260 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Burgery drobiowe

260 g
52,50 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 14 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Noga kurczaka zagrodowego wolnogotowana 500 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Noga kurczaka zagrodowego wolnogotowana

500 g
45,98 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g-2280g) 1.9 kg

KURCZAK ZAGRODOWY

Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g-2280g)

~1.9 kg
30,52 zł/kg
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store