Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kurczak
Skrzydełka
FRISCO FRESH Skrzydełka z kurczaka (400g-600g)
Skrzydełka z kurczaka (400g 600g) FRISCO FRESH 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 274 opinii

FRISCO FRESH Skrzydełka z kurczaka (400g-600g)

~500 g
FRISCO FRESH
Polska

Cena8,99 zł
17,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 4 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
274 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
9%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięso jest zwarte, ale po odpowiednim ugotowaniu lub upieczeniu staje się bardzo miękkie. Świeże. Dobry dostawca, jak w przypadku podudzi z kurczaka.
25.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
kto nie lubi skrzydelek/?
22.07.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zawsze wszystko super , świeże mięso
27.06.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Skrzydełka niestety nie spełniają oczekiwań — trudno je nazwać skrzydełkami, ponieważ odcięto końcówki, które są najlepsze na grilla. Produkt przez to dużo traci na jakości
24.03.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne, mięsne, świetny dostawca
22.03.2026
0
0
iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
malutkie skrzydelka, mało mięsa
25.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
💯👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️
25.09.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie nazwę tego negatywną opinią-po prostu produkt "przeciętny". Skrzydełka świeżutkie ale...rozmiarem wyjątkowo małe. Ot i tyle
21.09.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
30.08.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dwa obiady i już po nich!
17.03.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i smaczne skrzydełka :)👍️
23.09.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok. Polecam.
05.09.2022
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Piękne skrzydełka, starannie dobrane, pachnące świeżością.
28.01.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
KPS FOOD DYSTRYBUCJA
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22229980
Cena za kg:
17,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KPS FOOD DYSTRYBUCJA
EAN:
22229980

Produkty z kategorii Skrzydełka

4.9
z 243 opinii
KURCZAK SIELSKI Skrzydło klasy A z kurczaka 500g- 800g 650 g

KURCZAK SIELSKI

Skrzydło klasy A z kurczaka 500g- 800g

~650 g
23,06 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 274 opinii
FRISCO FRESH Skrzydełka z kurczaka (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Skrzydełka z kurczaka (400g-600g)

~500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 430 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g-660g) 550 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g-660g)

~550 g
18,16 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store