Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Drobiowe
Indyk
SOKOLIKI Szyneczka tostowa z indyka
Szyneczka tostowa z indyka SOKOLIKI 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 131 opinii

SOKOLIKI Szyneczka tostowa z indyka

100 g
SOKOLIKI
Polska

Cena8,65 zł
86,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

90 % mięsa z indyka bez laktozy


Cechy

bez dodatku konserwantów

90 % mięsa z indyka


SOKOLIKI Szyneczka tostowa z indyka


Produkt dostępny
Data przydatności: około 10 dni

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
448.00 kJ
5.3%
Wartość energetyczna (kcal)
106.00 kcal
5.3%
Tłuszcz (g)
2.00 g
2.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
2.00 g
0.8%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
20.00 g
40.0%
Sól (g)
1.70 g
28.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
131 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
8%
3
0%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️ dobra
27.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lekkie, smaczne, super na tosty.
04.03.2026
0
0
DARIUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez rewelacji
21.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Jemy regularnie
07.09.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra szynka, prosty skład bez extra dodatków
24.08.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu gumowate, sorry
06.02.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam fantastyczna szynka o fantastycznym smaku
22.01.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo pyszna wędlina, zjadana nie tylko przez dzieci.
11.01.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedna z moich ulubionych wędlin. Bardzo smaczna wędlina, nie tylko dla dzieci.
04.11.2024
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra, ale bez zachwytu
26.08.2024
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry skład 👍️
04.06.2024
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
delikatna pasuje do tostów dla wnucząt
06.05.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Synek chętnie zajada
04.03.2024
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Najwazniejsze ze jest bez konserwantow
15.01.2024
0
0
Dominik
zweryfikowano
Zgłaszam
Super !
11.12.2023
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre na śniadanko dla dzieci
11.12.2023
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie szybko spuchło (przed otwarciem i końcem daty ważności), żona nie ryzykowała jedzenia.
17.10.2023
2
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
smak ok, wygląd klasyczny, do śniadaniowego tosta akurat
09.10.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna wędlinka dla dzieci.
04.10.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość, wygląd, użyteczność, a przede wszystkim smak i świadomość braku "trujących" elementów produktu nakłania do stałego zakupu.
20.08.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
86,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOLIKI
EAN:
5900562615016
Cena za kg:
86,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
SOKOLIKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562615016

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Sokołów


Marka standaryzowana

MarkaSokołów

Podmarka

Podmarka Sokoliki


Opis produktu

90 % mięsa z indyka bez laktozy


Informacje dot. stylu życia

Bez laktozy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Szyneczka tostowa

Produkty z kategorii Indyk

4.9
z 653 opinii
SOKOŁÓW Szynka z piersi indyka -plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka z piersi indyka -plastry

120 g
68,25 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 102 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Indyk z kotła 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Indyk z kotła

~150 g
122,33 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 131 opinii
SOKOLIKI Szyneczka tostowa z indyka 100 g

SOKOLIKI

Szyneczka tostowa z indyka

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 232 opinii
INDYKPOL Szynka złota z piersi z indyka 300 g

INDYKPOL

Szynka złota z piersi z indyka

300 g
38,83 zł/kg
Cena11,65 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
WIERZEJKI Szynka pieczona z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka pieczona z indyka - plastry

~170 g
69,94 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 103 opinii
WIERZEJKI Szynka z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z indyka - plastry

~170 g
69,71 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 55 opinii
WIERZEJKI Szynka z piersi indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z piersi indyka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.7
z 82 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet pieczony (120g-180g) 150 g

INDYKPOL Samo dobro

Filet pieczony (120g-180g)

~150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 70 opinii
INDYKPOL Szynka delikatesowa z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Szynka delikatesowa z indyka (120g-180g)

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.7
z 29 opinii
INDYKPOL Szynka z Indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Szynka z Indyka (120g-180g)

~150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 56 opinii
INDYKPOL Alba filet gotowany z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Alba filet gotowany z indyka (120g-180g)

~150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.6
z 54 opinii
WIERZEJKI Filet z indyka pieczony - plastry 170 g

WIERZEJKI

Filet z indyka pieczony - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 75 opinii
INDYKPOL Osełka pierś maślana z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Osełka pierś maślana z indyka (120g-180g)

~150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.3
z 14 opinii
INDYKPOL Smakołyk puchatka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Smakołyk puchatka (120g-180g)

~150 g
92,60 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
INDYKPOL Bianka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Bianka (120g-180g)

~150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.7
z 48 opinii
INDYKPOL Filet specjał (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Filet specjał (120g-180g)

~150 g
72,60 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 21 opinii
INDYKPOL Delika szynka gotowana z indyka (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Delika szynka gotowana z indyka (120g-180g)

~150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SOKOLIKI

4.9
z 117 opinii
SOKOLIKI Paróweczki z szynki 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki

140 g
37,07 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 130 opinii
Nowość
SOKOLIKI Paróweczki z szynki mini 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki mini

140 g
53,50 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 14 opinii
SOKOLIKI Parówki z serem cheddar 130 g

SOKOLIKI

Parówki z serem cheddar

130 g
53,77 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 37 opinii
SOKOLIKI Schabik wieprzowy 100 g

SOKOLIKI

Schabik wieprzowy

100 g
86,90 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store