Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Polędwica, schab, baleron
Schab
SOKOLIKI Schabik wieprzowy
Schabik wieprzowy SOKOLIKI 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 37 opinii

SOKOLIKI Schabik wieprzowy

100 g
SOKOLIKI
Polska

Cena8,69 zł
86,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
08.09.2023
0
0
kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny
07.01.2023
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry smaczny i pachnacy
03.12.2022
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny schabik z dobrym składem. Polecam
23.09.2022
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
14.07.2022
0
0
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Karyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
86,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOLIKI
EAN:
5900562616419
Cena za kg:
86,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
SOKOLIKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562616419

Produkty z kategorii Schab

4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 125 opinii
FARMY ROZTOCZA Schab na maśle pieczony plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Schab na maśle pieczony plastry BIO

100 g
136,90 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 34 opinii
FARMY ROZTOCZA Schab na soli morskiej w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Schab na soli morskiej w plastrach bio

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 221 opinii
KRAKUS. Schab Szwagra 90 g

KRAKUS.

Schab Szwagra

90 g
93,89 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 230 opinii
WIERZEJKI Schab pieczony z majerankiem - plastry 170 g

WIERZEJKI

Schab pieczony z majerankiem - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 105 opinii
MADEJ WRÓBEL Schab z pieca - plastry 150 g

MADEJ WRÓBEL

Schab z pieca - plastry

~150 g
57,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 73 opinii
STARA WĘDZARNIA Schab kruchy 100 g

STARA WĘDZARNIA

Schab kruchy

100 g
94,90 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 114 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Schab wędzony (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Schab wędzony (240g-360g)

~300 g
76,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.9
z 91 opinii
OLEWNIK Schab Krotoszyński plastry 250 g

OLEWNIK

Schab Krotoszyński plastry

~250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 26 opinii
OLEWNIK Schab wieprzowy marynowany po staropolsku 90 g

OLEWNIK

Schab wieprzowy marynowany po staropolsku

90 g
88,78 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 55 opinii
WASĄG Schab pieczony plastry BIO 90 g

WASĄG

Schab pieczony plastry BIO

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 37 opinii
SOKOLIKI Schabik wieprzowy 100 g

SOKOLIKI

Schabik wieprzowy

100 g
86,90 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka

Produkty marki SOKOLIKI

4.9
z 117 opinii
SOKOLIKI Paróweczki z szynki 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki

140 g
37,07 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 130 opinii
Nowość
SOKOLIKI Paróweczki z szynki mini 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki mini

140 g
53,50 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 131 opinii
SOKOLIKI Szyneczka tostowa z indyka 100 g

SOKOLIKI

Szyneczka tostowa z indyka

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 14 opinii
SOKOLIKI Parówki z serem cheddar 130 g

SOKOLIKI

Parówki z serem cheddar

130 g
53,77 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store