Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Polędwica, schab, baleron
Schab
FARMY ROZTOCZA Schab na soli morskiej w plastrach bio
Schab na soli morskiej w plastrach bio FARMY ROZTOCZA 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 34 opinii

FARMY ROZTOCZA Schab na soli morskiej w plastrach bio

100 g
FARMY ROZTOCZA
Polska

Cena12,69 zł
126,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 10 dni
Dostępne warianty
FARMY ROZTOCZA Schab na maśle pieczony plastry BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
0%
3
0%
2
0%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogromne rozczarowanie. Mimo dobrej daty (4 dni do końca) i odpowiedniej temp. w lodówce, opakowanie zamieniło się w bombaż. Produkt jednoznacznie do wyrzucenia, grożący zatruciem. Coś ewidentnie poszło nie tak - albo podczas przechowywania/transportu po stronie sklepu, albo już na etapie produkcji. Żal, bo cena wysoka i całość do śmietnika.
21.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
10.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
26.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest świetnie doprawiony i bardzo smaczny; polecam.
19.09.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Aleksander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Aleksander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
DOMINIKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
126,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
FARMY ROZTOCZA
Marka:
FARMY ROZTOCZA
EAN:
5905427030430
Cena za kg:
126,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
FARMY ROZTOCZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FARMY ROZTOCZA
EAN:
5905427030430

Produkty z kategorii Schab

4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 125 opinii
FARMY ROZTOCZA Schab na maśle pieczony plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Schab na maśle pieczony plastry BIO

100 g
136,90 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 34 opinii
FARMY ROZTOCZA Schab na soli morskiej w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Schab na soli morskiej w plastrach bio

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 105 opinii
MADEJ WRÓBEL Schab z pieca - plastry 150 g

MADEJ WRÓBEL

Schab z pieca - plastry

~150 g
57,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 230 opinii
WIERZEJKI Schab pieczony z majerankiem - plastry 170 g

WIERZEJKI

Schab pieczony z majerankiem - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 221 opinii
KRAKUS. Schab Szwagra 90 g

KRAKUS.

Schab Szwagra

90 g
93,89 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 73 opinii
STARA WĘDZARNIA Schab kruchy 100 g

STARA WĘDZARNIA

Schab kruchy

100 g
94,90 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 114 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Schab wędzony (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Schab wędzony (240g-360g)

~300 g
76,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.9
z 91 opinii
OLEWNIK Schab Krotoszyński plastry 250 g

OLEWNIK

Schab Krotoszyński plastry

~250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 26 opinii
OLEWNIK Schab wieprzowy marynowany po staropolsku 90 g

OLEWNIK

Schab wieprzowy marynowany po staropolsku

90 g
88,78 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 55 opinii
WASĄG Schab pieczony plastry BIO 90 g

WASĄG

Schab pieczony plastry BIO

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 37 opinii
SOKOLIKI Schabik wieprzowy 100 g

SOKOLIKI

Schabik wieprzowy

100 g
86,90 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka

Produkty marki FARMY ROZTOCZA

4.8
z 101 opinii
FARMY ROZTOCZA Parówki farmerki BIO 250 g

FARMY ROZTOCZA

Parówki farmerki BIO

250 g
57,56 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 53 opinii
FARMY ROZTOCZA Burger wołowy BIO 200 g

FARMY ROZTOCZA

Burger wołowy BIO

200 g
88,45 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 92 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka na maśle pieczona plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka na maśle pieczona plastry BIO

100 g
139,90 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 47 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka na soli morskiej w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka na soli morskiej w plastrach bio

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 113 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka ze wsi w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka ze wsi w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 68 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka drobiowa w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka drobiowa w plastrach bio

100 g
129,90 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 87 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka gotowana w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka gotowana w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 120 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g)

~300 g
73,30 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.7
z 92 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa biała BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa biała BIO (240g-360g)

~300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
5.0
z 125 opinii
FARMY ROZTOCZA Schab na maśle pieczony plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Schab na maśle pieczony plastry BIO

100 g
136,90 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 146 opinii
FARMY ROZTOCZA Kabanosy extra BIO (120g-240g) 150 g

FARMY ROZTOCZA

Kabanosy extra BIO (120g-240g)

~150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
FARMY ROZTOCZA Polędwica matuli plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Polędwica matuli plastry BIO

100 g
142,50 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 48 opinii
Nowość
FARMY ROZTOCZA Pasztet farmerski 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet farmerski

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
FARMY ROZTOCZA Pasztet z żurawiną 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet z żurawiną

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 50 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO 80 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO

80 g
169,38 zł/kg
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 49 opinii
FARMY ROZTOCZA Polędwiczka wieprzowa BIO 300 g

FARMY ROZTOCZA

Polędwiczka wieprzowa BIO

300 g
95,30 zł/kg
Cena28,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store