Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Gotowane
FARMY ROZTOCZA Szynka gotowana w plastrach BIO
Szynka gotowana w plastrach BIO FARMY ROZTOCZA 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 87 opinii

FARMY ROZTOCZA Szynka gotowana w plastrach BIO

100 g
FARMY ROZTOCZA
Polska

Cena13,59 zł
135,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 11 dni
Dostępne warianty
FARMY ROZTOCZA Szynka ze wsi w plastrach BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
87 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna szynka i bez smaku wędzonki - o co bardzo trudno w polskich wędlinach. Jedyny minus troszkę za grubo krojona.
26.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka jest smaczna choć bardzo droga.
12.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna szynka. Cena bardzo wysoka.
08.04.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacja! 🚀
31.12.2024
0
0
K.
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku.
17.12.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna. Troche droga, mimo wysokiej ceny - polecam
15.07.2024
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna.......dobrej jakości.......
13.11.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża. Starannie zapakowana
02.11.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
16.08.2023
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Takie sobie
11.07.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka jest bardzo smaczna, ale niestety droga, dlatego nie kupuję jej często.
09.07.2023
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka bardzo delikatna, dobra dla dzieci. Mankament jest taki, że po otwarciu opakowania trzeba szybko zjeść, bo zmienia się smak.
30.05.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna szynka. Dzieci ją uwielbiają.
02.05.2023
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna dla dzieci, bardzo delikatna, dobrej jakości
26.04.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, choć droga szynka.
22.01.2023
0
0
Paulina Sadura
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra szynka
16.05.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
135,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
FARMY ROZTOCZA
Marka:
FARMY ROZTOCZA
EAN:
5903857596663
Cena za kg:
135,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
FARMY ROZTOCZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FARMY ROZTOCZA
EAN:
5903857596663

Produkty z kategorii Gotowane

4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 1967 opinii

45% taniej

KRAKUS. Szynka eksportowa 120 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa

120 g
29,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
6,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2037 opinii
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
98,20 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,82 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 183 opinii
OLEWNIK Szynka biała z Jakubowej Spiżarni 150 g

OLEWNIK

Szynka biała z Jakubowej Spiżarni

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 95 opinii
KRAKUS. Szynka biała od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka biała od szwagra

90 g
81,67 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 302 opinii
SOKOŁÓW Szynka Włoska - plastry 140 g

SOKOŁÓW

Szynka Włoska - plastry

140 g
78,50 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 87 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka gotowana w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka gotowana w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 242 opinii
SOKOŁÓW Szynka konserwowa - plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka konserwowa - plastry

120 g
63,75 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
49,71 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 184 opinii
KRAKUS. Szynka w stylu włoskim 140 g

KRAKUS.

Szynka w stylu włoskim

140 g
69,21 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 116 opinii
SOKOŁÓW Sokołowska Krucha szynka gotowana 160 g

SOKOŁÓW

Sokołowska Krucha szynka gotowana

160 g
82,81 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 120 opinii
SOKOŁÓW Szynka Biała - plastry 148 g

SOKOŁÓW

Szynka Biała - plastry

148 g
60,74 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

Produkty marki FARMY ROZTOCZA

4.8
z 101 opinii
FARMY ROZTOCZA Parówki farmerki BIO 250 g

FARMY ROZTOCZA

Parówki farmerki BIO

250 g
57,56 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 54 opinii
FARMY ROZTOCZA Burger wołowy BIO 200 g

FARMY ROZTOCZA

Burger wołowy BIO

200 g
88,45 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 47 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka na soli morskiej w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka na soli morskiej w plastrach bio

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 92 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka na maśle pieczona plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka na maśle pieczona plastry BIO

100 g
139,90 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 113 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka ze wsi w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka ze wsi w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 68 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka drobiowa w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka drobiowa w plastrach bio

100 g
129,90 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
5.0
z 120 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g)

~300 g
73,30 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.7
z 92 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa biała BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa biała BIO (240g-360g)

~300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 34 opinii
FARMY ROZTOCZA Schab na soli morskiej w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Schab na soli morskiej w plastrach bio

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 125 opinii
FARMY ROZTOCZA Schab na maśle pieczony plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Schab na maśle pieczony plastry BIO

100 g
136,90 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 146 opinii
FARMY ROZTOCZA Kabanosy extra BIO (120g-240g) 150 g

FARMY ROZTOCZA

Kabanosy extra BIO (120g-240g)

~150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
Nowość
FARMY ROZTOCZA Pasztet farmerski 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet farmerski

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
FARMY ROZTOCZA Pasztet z żurawiną 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet z żurawiną

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 52 opinii
FARMY ROZTOCZA Polędwica matuli plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Polędwica matuli plastry BIO

100 g
142,50 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 50 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO 80 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO

80 g
169,38 zł/kg
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 63 opinii
FARMY ROZTOCZA Gulasz z szynki wieprzowej BIO 300 g

FARMY ROZTOCZA

Gulasz z szynki wieprzowej BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store