Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Gotowane
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów
Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów DOLINA DOBRA 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 2039 opinii

DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
DOLINA DOBRA

friscontowa cena
Cena9,82 zł
98,20 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt bezglutenowy bez konserwantów


Cechy

dobry skład - bez dodatku substancji konserwujących, glutaminianu i fosforanów

QAFP - System Gwarantowanej Jakości Żywności

100 % polskiego mięsa

z natury smaczne

własne uprawy, pasze i produkty

chów w zgodzie z dobrymi praktykami

rolnictwo przyjazne klimatowi


DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów


Produkt dostępny
Data przydatności: około 17 dni
Tagi
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
459.00 kJ
5.5%
Wartość energetyczna (kcal)
110.00 kcal
5.5%
Tłuszcz (g)
2.30 g
3.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
22.00 g
44.0%
Sól (g)
1.90 g
31.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
2039 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
6%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
delikatny smak
19.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniała, bo bez azotanów i azotynów. Jem wędliny tylko tej firmy.
04.09.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Prosty skład. Polecam
04.09.2026
0
0
Maurycy
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra ale
03.09.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna szynka.
27.08.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze dobra i bez ulepszaczy itd
14.07.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie wiem
12.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
06.07.2026
0
0
Hubert
zweryfikowano
Zgłaszam
Bułka pszenna, masełko i ta szynka. Nie ma nic lepszego.
16.06.2026
0
2
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna,soczysta i idealnie słona
04.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
04.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna szyneczka👍️
23.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Super skład i smak.
03.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra.
19.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne, super skład
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna, super skład, delikatna, fajna do tostów, nie słona
18.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jest ta szyneczka.
11.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość i smak
10.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
03.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
98,20 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
GOODVALLEY
Marka:
DOLINA DOBRA
EAN:
5908226814874
Cena za kg:
98,20 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
DOLINA DOBRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOODVALLEY
EAN:
5908226814874

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C. Po otwarciu przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Znak przekreślonego kłosa - PL-082-014


Informacje producenta

Marka

Dolina Dobra


Marka standaryzowana

MarkaDolina Dobra

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Znak przekreślonego kłosa


Opis produktu

Produkt bezglutenowy bez konserwantów


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Soczysta szynka

Produkty z kategorii Gotowane

4.9
z 2039 opinii
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
98,20 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,82 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 1969 opinii
KRAKUS. Szynka eksportowa 120 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa

120 g
52,92 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
82,90 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 242 opinii
SOKOŁÓW Szynka konserwowa - plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka konserwowa - plastry

120 g
63,75 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 95 opinii
KRAKUS. Szynka biała od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka biała od szwagra

90 g
81,67 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 87 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka gotowana w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka gotowana w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
49,71 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 303 opinii
SOKOŁÓW Szynka Włoska - plastry 140 g

SOKOŁÓW

Szynka Włoska - plastry

140 g
78,50 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 184 opinii
KRAKUS. Szynka w stylu włoskim 140 g

KRAKUS.

Szynka w stylu włoskim

140 g
69,21 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 183 opinii
OLEWNIK Szynka biała z Jakubowej Spiżarni 150 g

OLEWNIK

Szynka biała z Jakubowej Spiżarni

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 120 opinii
SOKOŁÓW Szynka Biała - plastry 148 g

SOKOŁÓW

Szynka Biała - plastry

148 g
60,74 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 116 opinii
SOKOŁÓW Sokołowska Krucha szynka gotowana 160 g

SOKOŁÓW

Sokołowska Krucha szynka gotowana

160 g
82,81 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

Produkty marki DOLINA DOBRA

4.9
z 2031 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
47,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 1786 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z łopatki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z łopatki wieprzowej

400 g
32,48 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 1116 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z szynki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z szynki wieprzowej

400 g
41,47 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
40,56 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
79,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
87,22 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 604 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
53,25 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
82,90 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 660 opinii
DOLINA DOBRA Filet ze schabu wieprzowego plastry 300 g

DOLINA DOBRA

Filet ze schabu wieprzowego plastry

300 g
42,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 540 opinii
DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
46,91 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 423 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
46,25 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 414 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa krakowska bez konserwantów 90 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa krakowska bez konserwantów

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 403 opinii
DOLINA DOBRA Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

DOLINA DOBRA

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
67,98 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 136 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
47,45 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 641 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobre 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobre

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 697 opinii
DOLINA DOBRA Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach 300 g

DOLINA DOBRA

Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store