Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wieprzowina
Karkówka
DOLINA DOBRA Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach
Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach DOLINA DOBRA 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 697 opinii

DOLINA DOBRA Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach

300 g
DOLINA DOBRA
Polska

Cena14,99 zł
49,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

z natury smaczne

własne uprawy, pasze i produkty

chów w zgodzie z dobrymi praktykami

rolnictwo przyjazne klimatowi


DOLINA DOBRA Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach


Produkt dostępny
Data przydatności: około 7 dni

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
697 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
9%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję często i robię w sosie grzybowym - bardzo wszystkim smakuje.
23.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smakuje rodzinie podduszona z sosem śmietanowo grzybowym.
27.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
ostatnio trochę tłusta, ale w tej cenie jest ok
07.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Super, świeże i często kupuję robiąc z grzybami w sosie śmietanowym.
05.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dodaję pieczarki i podsmażam lekko, mięso podduszam, uzupełniam odrobiną śmietany i jest super.
02.05.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
chudziutkie, ładne jasne , delikatne mięsko
01.05.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Po upieczeniu cienka jak wędlinka plus smród knurem na całą kuchnię. Okropnie spadła jakość tej firmy.
28.04.2026
3
2
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyśmienita, z dodatkiem grzybów i sosu śmietanowego.
16.04.2026
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
po grillowaniu/smazeniu cienka jak plasterek wedliny. Sporo żył
01.04.2026
2
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
24.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
wyśmienita - smakuje, pachnie - chyba nie da się lepszej świni wyhodować i mięsa zrobić
21.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrej jakości mięso
14.02.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
po obróbce skurczyła się do małych plasterków uciekło bardzo dużo wody
13.02.2026
4
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, soczysta i dobra do obiadu, np. podduszana z grzybami.
03.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra w postaci podpieczonej - podduszonej z sosem grzybowo - śmietanowym.
14.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość.
25.10.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładne plastry
06.10.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Jestem zadowolony
08.09.2025
0
0
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże
13.08.2025
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam 👍️
13.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
GOODVALLEY
Marka:
DOLINA DOBRA
EAN:
5908226815055
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
DOLINA DOBRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOODVALLEY
EAN:
5908226815055

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Spożyć po obróbce cieplnej.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +4 °C Po otwarciu przechowywać w temperaturze od 0 °C do +4 °C i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 4


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Dolina Dobra


Marka standaryzowana

MarkaDolina Dobra

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Produkt Polski


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Karkówka wieprzowa

Produkty z kategorii Karkówka

4.9
z 697 opinii
DOLINA DOBRA Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach 300 g

DOLINA DOBRA

Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 126 opinii
SOKOŁÓW Karkówka wieprzowa bez kości (880g-1320g) 1.1 kg

SOKOŁÓW

Karkówka wieprzowa bez kości (880g-1320g)

~1.1 kg
35,45 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 189 opinii
FRISCO FRESH Karkówka wieprzowa bez kości 600 g

FRISCO FRESH

Karkówka wieprzowa bez kości

~600 g
36,65 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 53 opinii
FARMY ROZTOCZA Karkówka wieprzowa w plastrach BIO 300 g

FARMY ROZTOCZA

Karkówka wieprzowa w plastrach BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 84 opinii
ŁUKÓW Karkówka wieprzowa bez kości extra (560g-840g) 700 g

ŁUKÓW

Karkówka wieprzowa bez kości extra (560g-840g)

~700 g
42,84 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 49 opinii
SOKOŁÓW Karkówka wieprzowa bez kości - kotlety 3 szt 360 g

SOKOŁÓW

Karkówka wieprzowa bez kości - kotlety 3 szt

360 g
44,42 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 15 opinii
SOKOŁÓW Dziś Pieczemy Karkówka wieprzowa do zapieczenia (960g-1440g) 1.2 kg

SOKOŁÓW Dziś Pieczemy

Karkówka wieprzowa do zapieczenia (960g-1440g)

~1.2 kg
41,66 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DOLINA DOBRA

4.9
z 2031 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
72,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 604 opinii

16% taniej

DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 540 opinii

20% taniej

DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 423 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 136 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 61 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 27 opinii
DOLINA DOBRA Serdelki z serem 200 g

DOLINA DOBRA

Serdelki z serem

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami 200 g

DOLINA DOBRA

Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 26 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 2039 opinii
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
98,20 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,82 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 1786 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z łopatki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z łopatki wieprzowej

400 g
32,48 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 1116 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z szynki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z szynki wieprzowej

400 g
41,47 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store